MODA

Siła sióstr, kreatywność i wyrażanie siebie - spot na otwarcie sklepu Monki

21.08.2019Wojciech Szczot

Siła sióstr, kreatywność i wyrażanie siebie - spot na otwarcie sklepu Monki
Fot. Materiały prasowe

Pamiętacie o tym, że już za chwilę w Polsce otworzą się dwa sklepy marki Monki? Ostatnio pisaliśmy Wam o wielkich przygotowaniach do wprowadzenia dwóch nowych brandów H&M na polski rynek. Najpierw w Katowicach i w Krakowie zlokalizowane zostaną dwa sklepy marki Monki, by chwilę później w warszawskiej Elektrowni Powiśle otworzył się polski salon Weekday. Pierwszy zakupy w sklepach Monki będziemy mogli zrobić już w przyszłym tygodniu - 29 i 30 sierpnia, a już dziś możemy podziwiać kampanię szwedzkiej sieciówki z polskimi influencerkami. 

Monki zgłębia tematykę siostrzeństwa z kreatywnymi młodymi ludźmi z Polski

Tego lata skandynawska marka odzieżowa Monki nie tylko będzie świętować otwarcie pierwszych dwóch sklepów w Polsce, ale również badać, co dla, młodych ludzi z tego kraju oznacza siła sióstr, kreatywność i wyrażanie siebie. Dawanie młodym kobietom siły do działania i wspieranie ich w tym, by czuły się dobrze z samymi sobą, stanowi podstawę wszystkich działań i wartości marki Monki. W kraju pełnym utalentowanych ludzi zapytaliśmy cztery kreatywne kobiety, czym jest dla nich siostrzeństwo. Kto najbardziej je inspiruje? Jaka byłaby jedna rzecz, którą zrobiłyby, żeby zmienić świat?

Ola Sworowska, Nina Kozieradzka, Kasia Sawczuk i Ange-Sophie Reich udzieliły osobistych wywiadów, z których powstały krótkie filmy o tym, co jest dla nich ważne, co je porusza i motywuje.

Monki - kiedy otwarcie sklepów w Polsce? 

Zarząd H&M poinformował początkowo, że otwarcie nastąpi jeszcze tego lata. Wiemy już, że oficjalna data otwarcia polskich sklepów Monki to: 29 sierpnia 2019 - w krakowskim centrum handlowym Bonarka. Drugi natomiast, w Galerii Katowickiej otworzy się dzień później, 30 sierpnia. 

W dwóch nowych sklepach typu concept store klientki będą mogły wybierać spośród modnych, indywidualnych kolekcji Monki łączących skandynawski luz z azjatycką modą uliczną. Otaczać je będą lśniące formy, przebłyski słońca, migoczące odbicia oraz karuzela kul dyskotekowych. W tym niezwykłym miejscu wszystkie szczegóły będą inspirowane Monkiwersum – to dzięki nim Monki może opowiadać swoje wyjątkowe historie.

Marka Monki jest już znana z uroczystego otwierania nowych sklepów, dlatego i tym razem przygotowała wiele atrakcji dla klientów z Katowic i Krakowa. Zgodnie z tradycją Monki w dniu otwarcia Polki będą mogły skorzystać ze zniżek otrzymywanych w zamian za uśmiech i potańczyć do muzyki granej na żywo przez DJ-a.

Czytaj dalej
Polecamy