LIFESTYLE

#jestemwdomu: Jakub Kosel

19.03.2020Wojciech Szczot

#jestemwdomu: Jakub Kosel
Fot. instagram.com/jakobkosel

Nadchodzące dwa tygodnie na pewno będą trudne. Epidemia koronawirusa zmusiła nas wszystkich do radykalnej zmiany stylu życia. Rząd i Ministerstwo Zdrowia apeluje, by pozostać w domach, pracodawcy kierują pracowników na pracę zdalną, a restauracje, bary i kluby zostały właśnie zamknięte. Odwołane zostały wszystkie imprezy z frekwencją powyżej 50 uczestników, msze, festiwale, spektakle oraz seanse filmowe. W obliczu pandemii wszyscy "jedziemy na tym samym wózku". 

Postanowiliśmy zapytać się gwiazd, osób z branży mody, projektantów, stylistów, makijażystów, fryzjerów, influencerów i fotografów jak radzą sobie z nową sytuacją, jak nie dają się narastającej panice i co zrobią, gdy wszystko wróci do normy. Sprawdźcie co nam powiedzieli! 

Jakub Kosel

Co będziesz robić w domu przez najbliższe 2 tygodnie? 

Przez najbliższe dwa tygodnie będę oglądał seriale, gotował i oczywiście jadł pyszne rzeczy z dodatkiem majonezu. 

Jak nie wpaść w panikę przez aktualną sytuację na świecie? 

Żeby nie popaść w panikę trzeba czerpać wiedzę na temat wirusa - tylko z pewnych źródeł, dbać o swoje zdrowie i żyć higienicznie. 

Pierwsze 3 rzeczy, które zrobisz, gdy wszystko wróci do normy? 

Pójdę na siłownie - jestem uzależniony od wysiłku fizycznego. Będę przybijał piątki wszystkim napotkanym osobom! Niepodowanie dłoni czy dawanie buziaka na przywitanie jest dla mnie strasznie dziwne - włoska dusza! Odwiedzę też całą rodzinę i po kolei ich wszystkich wyściskam. 

Czytaj dalej
Polecamy