MAGAZYN

"Człowiek musi mieć treść. Musi coś przeżyć" - wywiad z Nergalem

26.04.2019Fashion Post

Fot. Mikołaj Dyszka

Jakim zabiegom medycyny estetycznej się poddajesz?

Mezoterapia, kwasy, planuję też terapię osoczem bogatopłytkowym – to wydaje mi się naturalne. Wierzę zresztą, że korzystając z nowo- czesnych technologii, możemy wspierać swój organizm organicznie, bez chemii.

Przejmujesz się dietą?

Nienawidzę słowa „dieta”, bo kojarzy się z reżimem, a ja jestem antyreżimowy pod każdym względem: politycznym, duchowym i żywieniowym też. Trzeba po prostu słuchać swojego ciała. Na przykład odstawiłem mięso, bo nie miałem go od tygodni w ustach i nie czułem potrzeby, żeby je jeść. To się sprawdza – czuję się świetnie. Kiedyś piłem więcej, dziś tylko od czasu do czasu popijam białe wino i pro- secco. Gdy się do tego przyznaję, słyszę, że to niemęskie. Wiadomo, męskie to jest grzanie gorzały.

Jaka powinna być twoja partnerka? Masz sprecyzowane oczekiwania?

Niby nie mam, niby jestem otwarty, ale to chyba tylko deklaracja, bo tak naprawdę wiele rzeczy mnie irytuje, na przykład brak samo- dzielności. Fajnie byłoby żyć w relacji z kobietą, o której wiedział- bym, że jeśli mnie, odpukać, zabraknie, ona sobie poradzi. Że na- wet jeśli będą dzieci, też da sobie radę sama, że nie jest jak huba, która musi się przyczepić do kogoś, by przeżyć. Niezależność jest sexy. Mam też takie oczekiwanie: kiedy idę na randkę, nie dam ko- biecie zapłacić, ale lubię, gdy pyta, czy ma się dołożyć do rachunku.

Dlaczego?

Bo nie chcę królewny, która myśli, że wszystko jej się należy. A za- uważyłem, że im atrakcyjniejsza kobieta, tym bardziej roszczenio- wa. Jestem dżentelmenem, jednak szukam partnerki. Niech ma swoje pieniądze, swoje hobby, swoje towarzystwo. Niech mi się postawi, ma swoje zdanie. Byłem w relacji, w której kobieta nic nie robiła zawodowo. Ciągle miała tylko plany. Kiedy zacząłem z nią o tym rozmawiać, oznajmiła, że jestem skąpy. Nie trafiła – tego akurat nie można mi zarzucić, mam raczej odwrotny problem. Wiem, że wielu facetów rozczula bezradność i lubią, gdy kobiety są zdane na nich. Dla mnie to nie jest pociągające. Chciałbym też, żeby moja partnerka mogła mi opowiedzieć o tym, co zrobiła w ciągu dnia, o książkach, które przeczytała, ludziach, z którymi się spotkała. Człowiek musi mieć treść. Ale żeby ją miał, musi coś przeżyć.

rozmawiała Agnieszka Niedek

Więcej przeczytasz w nowym numerze Fashion Magazine wiosna 2019.

Kup najnowsze wydanie Fashion Magazine na wiosnę 2019!

Czytaj dalej
Polecamy