LIFESTYLE

Puro Hotels otworzył się na krakowskim Kazimierzu

03.09.2018Wojciech Szczot

Puro Hotels otworzył się na krakowskim Kazimierzu
W 2011 roku przy Narodowym Forum Muzyki otworzono pierwszy w Polsce lifestylowy hotel, stawiający przede wszystkim na przeżycia, wizualne wrażenia i lokalne doświadczenia. Zaprojektowane przez najlepszych, dopracowane do najmniejszego szczegółu z tzw. inteligentnym systemem zarządzania pokojem. Od razu stało się jasne, że nasz kraj stoi przed przełomem. Małe hotele, które strategią i wizerunkiem mają szansę zbombardować „starych wyjadaczy”.
 
 

Post udostępniony przez PURO Hotels (@purohotels)

 
Wielkie komfortowe łóżka, przeszklone łazienki, a przede wszystkim przestrzenie w hotelowym lobby, w których można spędzać czas, poza pokojami. To również miejsca, które zapraszają lokalnych mieszkańców do wejścia. Po sukcesie wrocławskiego Puro otworzono kolejne: w Krakowie przy Dworcu Głównym, w Poznaniu na Starym Mieście i w Gdańsku na Wyspie Spichrzów.
 
Na tym nie koniec. W planach są kolejne otwarcia: w drugiej połowie tego roku powstanie kolejny oddział, tym razem w Łodzi, a w pierwszym kwartale 2019 roku najbardziej wyczekiwany w Warszawie. W planach jest jeszcze otwarcie w Katowicach.
 
 

Post udostępniony przez PURO Hotels (@purohotels)

  W ubiegły piątek, 3 września, na krakowskim Kazimierzu otworzono drugi w dawnej stolicy oddział Puro Hotels. Zachowano przyjęty na samym początku dizajnerski wizerunek, gustowne faktury, wzory oraz najmodniejsze w ostatnim czasie pastelowe barwy. Znowu zadbano z perfekcyjną dokładnością o otwarte przestrzenie dla gości oraz lokalnej społeczności. Na ukochanym przez krakowian Kazimierzu, przy ulicy Halickiej znajduje się aż 228 pokoi i apartamentów, restauracja z cocktail barem, kawiarnia, taras z ogrodem, strefa wellness & spa oraz pierwsza w historii tej sieciówce piekarnia.

 
Za projekt odpowiada pracownia ASW Architekci z Poznania, za wystrój nagrodzone studio Conran & Partners z Londynu.
Czytaj dalej