KULTURA

Wielkie kłamstewka - 2. sezon: mamy pierwsze fragmenty!

09.01.2019Wojciech Szczot

Wielkie kłamstewka - 2. sezon: mamy pierwsze fragmenty!

Wielkie kłamstewka: 2. sezon - wszystko co wiemy Choć dokładna fabuła 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" okryta była jedną, wielką tajemnicą, producenci co jakiś czas odkrywali kolejne karty. Zebraliśmy wszystkie informacje w jeden artykuł. Sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po kontynuacji kryminalnej historii z Monterey. Wielkie kłamstewka: 2. sezon - Meryl Streep zagra jedną z kluczowych postaci Producenci serialu już od samej wzmianki o kontynuacji zaczęli "atakować" kolejnymi przełomowymi informacjami. Jedną z nich było zatrudnienie do produkcji Meryl Streep. Wielokrotnie nagradzana Oscarem aktorka zagra matkę zmarłego męża Celeste - Perry'ego (w tej roli Alexander Skarsgård). Jej udział związany jest z wydarzeniami z poprzedniego sezonu. Mary Louise Wright zawita do Monterey, by odkryć tajemnicę śmierci jej syna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Time to catch up on season one, Meryl. I mean, Your Majesty. #BigLittleLies

Post udostępniony przez HBO (@hbo)

Wielkie kłamstewka: 2. sezon - nowy reżyser Nad kontynuacją miniserialu HBO stery przejęła Andrea Arnold. Zastąpi ona na tym stanowisku Jeana-Marca Vallée, który z powodzeniem zrealizował 1. sezon. Nie zmieni się jednak scenarzysta. Niezmiennie pozostaje nim David E. Kelley. Jak donosi The Hollywood Reporter, nie bez znaczenia dla całego wizerunku 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" jest zaangażowanie do roli reżysera - kobiety. To właśnie kobiety są siłą miniserialu HBO. Wielkie kłamstewka: 2 sezon - obsada Na powrót "Wielkich kłamstewek" na małe ekrany jeszcze bardziej niż fani cieszą się chyba same gwiazdy. Reese Witherspoon, Laura Dern, Shailene Woodley, Nicole Kidman czy Zoë Kravitz, które naturalnie zasilą obsadę 2. sezonu, od dłuższego czasu publikują na swoim Instagramie zajawki kontynuacji przygód z Monterey.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Wielkie kłamstewka: 2 sezon - zwiastun Producenci idą za ciosem i nadal chcą dozować ogromne zainteresowanie, które wytworzyło się wokół serialu. Opublikowany chwilę po rozdaniu Złotych Globów zwiastun zawiera 3 sceny. Na jednej z nich bohaterki znajdują się na policyjnym komisariacie i pozują przed lustrem weneckim z numerkami na szyi. Kolejna scena to Jej Wysokość, Meryl Streep żywo z kimś rozmawiająca, ostatnia to bliski kadr na Reese Whiterspoon. Ten tajemniczy zwiastun jest zaledwie kroplą w morzu rozważań nad historią 2. sezonu. Jaka dokładnie fabuła będzie nas emocjonować w marcu? Tego dowiemy się już niebawem.

Czytaj dalej