MODA

Thecadess Warssaw: w stylu boho

21.10.2019Wojciech Szczot

Thecadess Warssaw: w stylu boho
Fot. Monka Szwed

Piotr Sałata i Radek Rociński, tworzący duet Thecadess, zrezygnowali chwilowo ze sztywnej ramy pokazu - zamiast niego zrealizowali prezentację nowej kolekcji, i to w pięknej, industrialnej przestrzeni na warszawskiej Pradze Południe. Prezentacja miała charakter happeningu - modelki zamiast chodzić po wybiegu, przedstawiały poszczególne elementy z kolekcji na sobie, siedząc w specjalnej boho strefie. 

Thecadess Warssaw: kolekcja jesień-zima 2019/2020 - casual chic i szlachetna panna młoda

35 sylwetek, które mogliśmy premierowo zobaczyć podczas prezentacji, powstały jako odpowiedź na potrzeby fanek miejskiej elegancji, ale nie tylko. Industrialne serce Pragi było też nowoczesnym tłem dla kobiecych sukien ślubnych projektu Piotra Sałaty i Radka Rocińskiego. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fashion Post (@fashionpost.pl)

Sylwetki na sezon jesienno-zimowy to przekrój motywów zwierzęcych, w tym autorskich printów Thecadess, m.in. zebra czy cętki. Panowie starali się utrzymać kolekcję w przydymionej palecie kolorystycznych bazując na beżu, granacie i czerni. Duży nacisk położyli na mocne ramiona w bluzkach i sukienkach, o czym sami mówią, jako o podstawie tej kolekcji. "Casual chic" to styl, który najlepiej oddaje ducha całej kolekcji - jest przeznaczony dla kobiety, która ceni elegancję w miejskim, szykownym wydaniu. 

Zaskoczeniem bez wątpienia może być krótka romantyczna kapsuła sukien ślubnych. Połączenie szlachetnych koronek, bufiastych szyfonowych falban, czy wyszukanych haftów w całości oddają ducha estetyki boho. A te doskonale sprawdzą się w nietypowej scenerii ślubnej takiej jak: plaża lub ogród. 

Produkcja: Michał rej / Rej production

Scenografia: Marta Fluo

Stylizacje: Piotr Sałata i Radek Rociński

Buty: Amore Shoes

Make up: Mac

Fryzury: Wella Professional

Biżuteria: Freywille

Oprawa barów: Martini

Partner: Maczfit 

Czytaj dalej
Polecamy