FASHION WEDDING

Sukienki jak ze snu nocy letniej

23.04.2019Kasia Mizera

Sukienki jak ze snu nocy letniej
Fot. materiały prasowe/ &Other Stories

Prognoza najbliższych gorących dni obudziła w nas apetyt na zrzucenie ciepłych swetrów i płaszczy! Zwłaszcza, że wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami majem, wkraczamy w sezon ślubów i wesel. Jeśli w tym roku nie zamierzasz w pośpiechu biegać po sklepach w poszukiwaniu wymarzonej sukienki, przeczesywanie głębin internetu zacznij już dziś.

Idealna weselna sukienka - jaka powinna być?

Powinnaś czuć się w niej najpiękniejszą (oczywiście zaraz po Pannie Młodej) dziewczyną na przyjęciu. Do tego wygodna i praktyczna - ja chciałabym móc ją wykorzystać przy okazji innych przyjęć, służbowych brunchy, letnich eventów na świeżym powietrzu i garden party z przyjaciółmi w duszne, letnie wieczory. Takie kobiece i nonszalanckie projekty znalazłam w nowej kolekcji kapsułowej & Other Stories


 

Co w niej znajdziemy? Eteryczne sukienki, które sprostają wymaganiom wielbicielek wiktoriańskich powieści, nowoczesne, eleganckie kombinezony, energetyczne oranże, a także garnitur z ultramodnymi krótkimi spodenkami. Hafty, koronki i jedwab to tylko niektóre akcenty z najnowszej, kapsułowej kolekcji „Wedding”, w której nie zabraknie również akcesoriów dopełniających stylizacje, jak torebki na pasku czy kopertówka z koralikami. 

Torebki z koralików wracają do sklepów!

Kolekcja „Wedding” utrzymana jest w kusząco letnim klimacie. Kwiatowe motywy, delikatna paleta beży, odcieni różu czy błękitu przywodzą na myśl wakacyjne widoki i beztroskę. &Other Stories nie zapomniało o koneserkach klasyki i minimalizmu. Głębokie, eleganckie granaty,czerń i biel (koniec z konwenansami!) to kolory, które dopełniają całą serię i stanowią idealną podstawę każdej garderoby. Tkaniny wykorzystane w kolekcji kapsułowej to między innymi pochodzący z recyklingu poliester czy morwowy jedwab. Bo oprócz tego, by wyglądać pięknie, myślmy też ekologicznie.

Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych &Other Stories i na stories.com od połowy kwietnia 2019 r.

 

Czytaj dalej
Polecamy