MODA

Torebki z koralików wracają do sklepów!

21.04.2019Wojciech Szczot

Torebki z koralików wracają do sklepów!
Fot. Materiały prasowe Shrimps

W zeszłym roku była prawdziwym hitem, ale dopiero w te lato zdominuje ulice wielkich miast (i nie tylko!). Torebki z koralików znów pojawiły się w sklepach, a my sprawdzamy jakie wersje kolorystyczne będą przebojem sezonu.

Torebki z koralików - trend 2018 roku

Jest piękna, infantylna i zabawna, przypomina nam dzieciństwo. Torebka z koralików wróciła do mody, nieco odgrzebana przez blogerki modowe i wskrzeszona przez markę Shrimps. Pojawienie się modelu Antonia w 2016 roku doprowadziło do zbombardowania Instagrama przez zdjęcia torebek z koralikami. Wszyscy chcieli mieć ją na swoim ramieniu, szczególnie, że przywodzi na myśl lato, nawiązuje do lat 90. i mają ją popularne blogerki! Marka Shripms postanowiła wprowadzić do swojej oferty kolejne alternatywy torebek z koralikami, a te dosłownie zachwycają. Wersje błękitne, różowe albo multikolorowe to must have'y na wiosnę-lato 2019!

Torebki z koralików na wiosnę-lato 2019: gdzie kupić? 

Torebki z koralików cieszą się nadal sporą popularnością. Mimo, że w sprzedaży pojawiły się już w zeszłym roku, największe sieciówki znów wprowadzają je do sprzedaży. W tym roku oprócz popularnej wersji z półprzezroczystymi koralikami, w modzie są torebki z naturalnych materiałów w stylu boho. Przywodzą one na myśl surowe drewno lub popularną ostatnio wiklinę lub rattan. Przekrój pięknych torebek z koralikami znajdziemy np. w ofercie hiszpańskiej sieci Zara lub sklepach &Other Stories. Sprawdźcie sami. Jak ich nie kochać? 

Czytaj dalej