KULTURA

Stranger Things sezon 3 - od dziś na Netfliksie

04.07.2019Wojciech Szczot

Stranger Things sezon 3 - od dziś na Netfliksie
Fot. Materiały prasowe

Na ten moment czekali wszyscy - już od dziś na Netfliksie można obejrzeć 3. sezon "Stranger Things". Czym producenci zaskoczą nas w kontynuacji przygód bohaterów z Hawkins? Sprawdźcie!

3. sezon Stranger Things - wszystko co wiemy o serialu

Serial "Stranger Things" dorobił się już dwóch sezonów. Premiera każdego z nich następowała zawsze w dniu Halloween - 31 października. Wyjątkiem jest 3. sezon, na którego produkcję twórcy potrzebowali więcej czasu. Finalnie, nowe odcinki pojawiły się 4 lipca. Dla Amerykanów jest to szczególna data, ponieważ 4 lipca to święto państwowe związane z rocznicą ogłoszenia Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Na początku grudnia Netflix udostępnił tytuły wszystkich odcinków 3. sezonu "Stranger Things":

  • Suzie, słyszysz mnie?
  • Szczury z supermarketu
  • Sprawa zaginionego ratownika
  • Próba sauny
  • Źródło
  • Urodziny
  • Ukąszenie
  • Bitwa o Starcourt

Stranger Things - co wydarzy się w 3. sezonie?

O czym będzie tak długo zapowiadany 3. sezon? Jak pisze dystrybutor: "Jest gorące lato 1985 roku. Rok szkolny zakończył się, w mieście powstało nowe centrum handlowe, a bohaterowie stają u progu dorosłości. Rozkwita romans. Nadchodzi niebezpieczeństwo, miasto jest zagrożone przez starych i nowych wrogów. Zło nigdy się nie kończy i ewoluuje. Bohaterowie, aby przetrwać muszą połączyć siły, pamiętając, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach".

Ekipia ze "Stranger Things" na festiwalu Open'er! 

W Gdynii pojawi się dwójka bohaterów przygód z Hawkins - aktorzy Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, wcielający się w serialu w role Mike'a i Lucasa! Młode gwiazdy wezmą udział w spotkaniu z fanami w specjalnej strefie Stranger Things. Wydarzenie związane jest z promocją kolejnego, 3. już sezonu serialu "Stranger Things", którego premiera zapowiedziana jest już na ten czwartek, 4 lipca.

Czytaj dalej