KULTURA

Aktorzy ze "Stranger Things" pojawią się na festiwalu Open'er!

02.07.2019Wojciech Szczot

Aktorzy ze
Fot. instagram.com/strangerthingstv

Organizatorzy festiwalu Open'er przygotowali w tym roku nie lada atrakcje! Nie dość, że na deskach największej sceny wystąpi Kylie Minogue (artystka zaledwie kilka dni temu dała koncert na festiwalu Glastonbury, gdzie zgromadziła rekordową publiczność!), to jeszcze na terenie Babich Dołów pojawią się aktorzy z przeboju Netfliksa, serialu "Stranger Things". 

Ekipia ze "Stranger Things" na festiwalu Open'er! 

W Gdynii pojawi się dwójka bohaterów przygód z Hawkins - aktorzy Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, wcielający się w serialu w role Mike'a i Lucasa! Młode gwiazdy wezmą udział w spotkaniu z fanami w specjalnej strefie Stranger Things. Wydarzenie związane jest z promocją kolejnego, 3. już sezonu serialu "Stranger Things", którego premiera zapowiedziana jest już na ten czwartek, 4 lipca.

Stranger Things - co wydarzy się w 3. sezonie?

Seria liczyć będzie 8 odcinków, a wszystkie z nich pojawią się właśnie w czwartek na Netfliksie. O czym będzie tak długo zapowiadany 3. sezon? Jak pisze dystrybutor: "Jest gorące lato 1985 roku. Rok szkolny zakończył się, w mieście powstało nowe centrum handlowe, a bohaterowie stają u progu dorosłości. Rozkwita romans. Nadchodzi niebezpieczeństwo, miasto jest zagrożone przez starych i nowych wrogów. Zło nigdy się nie kończy i ewoluuje. Bohaterowie, aby przetrwać muszą połączyć siły, pamiętając, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach".

Czytaj dalej
Polecamy