KULTURA

Open’er Festival 2019: line-up, data, artyści, bilety

02.07.2019 Wojciech Szczot

Open’er Festival 2019: line-up, data, artyści, bilety
Fot. Shutterstock

Już za chwilę Open'er Festival, coroczne święto muzyki alternatywnej. Z edycji na edycję festiwal przyciąga coraz większą rzeszę wielbicieli dobrej zabawy pod gołym niebem. W zeszłym roku, Open'er Festival zanotował rekordową sprzedaż biletów. To z kolei efekt 17-letniej historii festiwalu. W line-upie możemy znaleźć czołowe nazwiska ze światowego biznesu muzycznego. Na openerowych scenach (jest ich aż 4) dotychczas wystąpiły takie postacie jak: Depeche Mode, Massive Attack, Bruno Mars, Years&Years, The Weeknd, Florence + The Machine czy Pharrel Williams. W tym roku również nie brakuje wielkich nazwisk! Kiedy odbędzie się Open'er Festival 2019? Kto wystąpi w Babich Dołach? Sprawdźcie wszystko, co wiemy o tegorocznym festiwalu! 

Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Open'er Festival 2019: artyści 

Na tegorocznym Open'er Festivalu nie zabraknie pierwszoligowych gwiazd. Headlinerem festiwalu ogłoszono na razie Travisa Scotta. Rapera nie trzeba nikomu przedstawiać. W Polsce był już 2 lata temu na pamiętnym koncercie na Kraków Live Festival. Kolejną gwiazdą Open'era jest G-Eazy. Raper ma na swoim koncie 4 studyjne albumy oraz przeboje jak: "Me, myself & I", "Good life", "No limit" czy "Him & I" oraz współprace z takimi artystami jak: ASAP Rocky, Snoop Dogg czy Cardi B

Na deskach open'erowych scen zobaczymy również m.in.: Vampire Weekend, Diplo, Robyn, Swedish House Mafię, Rudimental, Kodaline czy Flatbush Zombies. Line-up wciąż się powiększa, a organizatorzy co chwilę podają nowe nazwiska. O pełnym kształcie festiwalowego kalendarza będziemy Was na bieżąco informować! 

Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Open'er Festival 2019: data 

Od wielu lat Open'er Festival odbywa się na przełomie czerwca a lipca. Choć pogoda nie oszczędza i częściej niż upały czeka nas deszczowa aura, festiwal zawsze gwarantuje najlepszą wakacyjną zabawę. W tym roku Open'er Festival odbędzie się od środy 3 lipca do soboty 6 lipca 2019 roku. Lepiej bukujcie już urlop w pracy! 

Open'er Festival 2019: miejsce

Open'er Festival od 2006 roku zlokalizowany jest na terenie lotniska Babie Doły – Kosakowo (obecnie lotniska Gdynia-Kosakowo). Po dziś dzień odbywa się tam widowisko dla kilkuset tysięcy fanów muzyki. Otwarta przestrzeń gwarantuje niesamowite doznania, przede wszystkim pozwala skupić się na festiwalowym klimacie i rozrywkach dostępnych na tzw. Miasteczku Festiwalowym. Z drugiej strony, warto zaopatrzyć się w bluzę i kurtkę, koncerty odbywają się w przestrzeni otoczonej lasami, wieczorami bywa naprawdę chłodno. 

Open'er Festival 2019: bilety

Bilety na Open'er Festival rozchodzą się jak świeże bułeczki. Możemy je nabyć w kilku rzutach: najtaniej jest w wersji wypuszczonej w lipcu po zakończonym festiwalu. Kolejna cena obowiązuje do grudnia. W tym momencie mamy szansę zakupić bilety w cenie regularnej: 

Open'er Festival 2019: karnet 4 dni – 599 zł

Open'er Festival 2019: karnet dni + pole namiotowe: 699 zł

Open'er Festival 2019: karnet weekendowy: 419 zł

Open'er Festival 2019: karnet weekendowy + pole namiotowe: 244 zł

Open'er Festival 2019: bilet jednodniowy: 279 zł