URODA

Paris Hilton ruszyła z nową marką pielęgnacyjną. Będzie na bogato!

10.07.2018Marta Roszewska

Paris Hilton ruszyła z nową marką pielęgnacyjną. Będzie na bogato!

Podbijała showbiznes, zdobywała świat muzyki, stworzyła nawet swoje autorskie perfumy. Nasza ulubiona blondynka Paris Hilton nie spoczęła na laurach i ponownie nas zaskakuje. Jej nowa marka ProD.N.A. dedykowana jest wszystkim kobietom, które marzą o zregenerowanej, zdrowej cerze. Co znajdziemy w składzie jej nowych produktów? Otóż jak na Hiltonkę przystało, jest na bogato! Co powiecie na "diamentowy proszek" i białe trufle?  

 

Introducing ProD.N.A. Skincare by Paris Hilton. Shop the full collection at ParisHiltonSkincare.com #ParisHiltonSkincare #FirstClassSkincare

A post shared by Paris Hilton Skincare (@parishiltonskincare) on

Nowa kolekcja zawiera cztery produkty: żel myjący, krem do twarzy, serum i krem pod oczy. Aktywne składniki, takie jak GenoMatrix czy mikroalgi mają spowolnić procesy starzenia się skóry, radykalnie zmniejszyć przebarwienia i zregenerować skórę uszkodzoną szkodliwym promieniowaniem UV. Naukowcy przetestowali, Paris zatwierdziła. Brzmi nieźle! Tych, którzy chcą przekonać się o cudotwórczych produktach Paris Hilton, odsyłamy na oficjalną stronę marki. Cena kosmetyków waha się od 29 do 115 dolarów.

Czytaj dalej