MODA

Najbardziej stylowe konta na Instagramie 2018 roku!

27.12.2018Marta Roszewska

Najbardziej stylowe konta na Instagramie 2018 roku!

Modelki, pasjonatki mody, inspiracje, seks - tutaj znajdziecie najmodniejsze konta Instagrama 2018 według redakcji Fashion Post. Zobaczcie co zachwyciło nas w tym roku i czym się inspirowaliśmy! To nie tylko trendy modowe, ale także wgląd w historię mody oraz odważne edytoriale. Oto nasze TOP 5!  

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

By @natali_do_ via @riakeburiagallery @tomorrowthelabel November 2018 ✨

A post shared by Clo (@c__l__o) on

@c__l__o to nasz absolutny numer jeden, kiedy potrzebujemy modowych inspiracji. Lubimy myśleć o tym profilu jak o moodboardzie pełnym pastelowych, romantycznych kadrów, na które moglibyśmy patrzeć godzinami.  

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Going back to sleep. ☁️ 💤 @ncentineo

A post shared by Sarah Bahbah (@sarahbahbah) on

Jedno o czym marzymy, to zobaczyć pełnometrażowy film, który wizualizujemy sobie podczas oglądania zdjęć @sarahbahbahJej profil instagramowy to projekt fotograficzny, polegający na tworzeniu sesji zdjęciowych, które będą wyglądać jak kadry wzięte rodem z filmów. Każdemu zdjęciu towarzyszy krótka wypowiedź bohatera fotografii, która wprowadza nas w nastrój i pomaga zrozumieć prace autorki.   

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 

A post shared by garconism (@garconism) on

Seks, auta i super modelki - w to wszystko w oryginalnych kadrach, składających ukłon w stronę wybitnej fotografii. Tak w skrócie moglibyśmy opisać @garconismZobaczcie sami!  

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 

A post shared by Lou Escobar 📷 🎥 (@lou__escobar) on

Konto należące do @lou_escobar - francuskiej fotografki, która skradła nasze serca w 2018 roku. Niezwykle wyraźne fotografie ukazujące nieoczywiste piękno, którego nie widać gołym okiem.  

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

guess who’s on speed dial @kenzalebas x @dannijo

A post shared by Taylor LaShae (@taylorlashae) on

Paryski sznyt z nowojorskim zacięciem. @taylorlashae  to modelka, która zachwyca nie tylko swoją urodą, ale także wyczuciem stylu i kreatywnością!

Czytaj dalej