MODA

Misbhv organizuje pokaz nowej kolekcji w Paryżu

11.01.2019Marta Roszewska

Misbhv organizuje pokaz nowej kolekcji w Paryżu
Wciąż ciepło wspominamy pokaz kolekcji "Polish Jazz", który odbył się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Misbhv pokazuje, że nie ma zamiaru spocząć na laurach po tak spektakularnym sukcesie i już 19 stycznia marka zaprezentuje nową kolekcję na jesień-zimę 2019 i to podczas paryskiego tygodnia mody. To ogromne osiągnięcie! Nie ukrywamy, że zżera nas ciekawość. Oto, co udało nam się dowiedzieć o nadchodzącym wydarzeniu.

Pokaz Misbhv w Paryżu

Pokaz kolekcji na jesień-zimę 2019 odbędzie się 21 stycznia 2019 roku w paryskim klubie Le Carmen. To popularne miejsce, które nazwano po słynnej operze George'a Bizeta. Klub przyciąga miłośników nightlife'u, fanów muzyki na żywo (organizowane są tu bowiem koncerty wiolonczelistów) i przede wszystkim śmietankę paryskiego świata mody. Nic dziwnego zatem, że Misbhv zdecydowało się na zorganizowanie wydarzenia właśnie tam. Nie znamy jeszcze żadnych konkretów dotyczących kolekcji - wypatrzyliśmy natomiast kilka szczegółów dających nam przedsmak tego, czego możemy się spodziewać.
 
View this post on Instagram
 

Rose shot be me in pre-fittings to our debut runway show in Paris

A post shared by "Silence is so accurate" (@tomekwirski) on

W nowej kolekcji Misbhv nie rezygnuje z "edgy" printów, które tak bardzo uwielbiają fani marki. Wiemy , że na wybiegu pojawi się też motyw kowbojski - dyrektor kreatywny marki, Tomek Wirski, udostępnił bowiem czarno-białe zdjęcie z przymiarek. Zapowiada się ciekawie!  
Czytaj dalej