MODA

Nowojorska it-girl na MET Galę wybrała suknię z sieciówki !

08.05.2019Kasia Mizera

Nowojorska it-girl na MET Galę wybrała suknię z sieciówki !
Fot. materiały prasowe/Mango

Echa wielkiej poniedziałkowej gali w Nowym Jorku jeszcze nie ucichły - nadal trwają dyskusje nad najgorszymi stylizacjami i publikowane są rankingi najlepiej ubranych gwiazd. Wśród tych drugich często wymienianą jest nowojorska it-girl, Sofía Sanchez de Betak znana jako @chufy, która na widowiskowy wieczór w legendarnym Metropolitan Museum of Art wybrała suknię z ... sieciówki. Kreacja w kolorze soczystego mango zaprojektowała dla Sofii oczywiście marka Mango. Kamp w czystym wydaniu!

Po raz pierwszy w historii hiszpańska marka high-street zawitała na słynnej Gali MET – jednym z najważniejszych wydarzeń branży mody na świecie. Sofia miała na sobie suknię składającą się z falban w modnym oranżowym kolorze, przywołującym na myśl skórkę soczystego mango. Apetyczną stylizację dopełniała urocza torebka w kształcie owocu i błyszcząca maksibiżuteria. Oto, co o samym projekcie ekskluzywnej sukienki dla Sofii Sanchez de Betak, ambasadorki marki, mówią przedstawiciele marki:

"Kreacja stworzona na tę wyjątkową okazję uosabia pomysłowość i ekstrawagancję zdefiniowaną przez estetykę Camp. Koncept odnosi się do pojęcia mango jako owocu w jego najbardziej kolorowym aspekcie – definiują go mocne odcienie, skomplikowane tkaniny, objętość, obszerne kroje, akcesoria pełne detali oraz wrażliwość inspirowana teatrem".

Limitowane projekty będą dostępne w sprzedaży od 3 czerwca na mango.com

A co o swojej kreacji, emocjach związanych z wielkim wyjściem na MET Galę oraz o swoim stylu opowiedziała nam Sofia? Przeczytaj ekskluzywny wywiad z nowojorską it-girl, Sofią Sanchez! 

 

Czytaj dalej
Polecamy