MODA

Meghan Markle spodziewa się dziecka!

15.10.2018Wojciech Szczot

Meghan Markle spodziewa się dziecka!

Plotki krążące od dłuższego czasu okazały się być prawdą. Dziś rano, Pałac Kensington poinformował o ciąży księżnej za pośrednictwem swojego Twittera:

Ich królewskie wysokości, księżna i książę z Sussex, z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka na wiosnę 2019 roku - czytamy na oficjalnym profilu Pałacu Kensington.

 

Ślub księżnej Meghan Markle i księcia Harrego odbył się 19 maja 2018 roku w zamku w Windsorze. Było to jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń w tym roku. Na książęce zaślubimy czekała nie tylko brytyjska rodzina, ale i wszyscy Brytyjczycy oraz fani Meghan Markle i księcia Harry'ego. Według doniesień angielskiej prasy, ślub kosztował aż 23,7 mln funtów. Jednak przychody z pamiątek, podróży (wielu fanów rodziny królewskiej przyleciało do Wielkiej Brytanii z różnych miejsc na świecie) oraz reklam wynosić mają 2 razy tyle. O ciąży księżnej spekuluje się już od dłuższego czasu. Atmosferę podgrzało zdjęcie Meghan w spódnicy marki Hugo Boss z widocznym zaokrąglonym brzuchem. Wcześniej arystokratka pojawiła się w niebieskiej sukni Jasona Wu na koncercie charytatywnym "100 Days of Peace", i ta stylizacja nie umknęła mediom, które od razu obwieściły błogosławiony stan księżnej.

Czytaj dalej