FASHION LIVING

Małe heksagony - nowy hit z Instagrama

29.05.2019Wojciech Szczot

Małe heksagony - nowy hit z Instagrama
Fot. Materiały prasowe

Kochamy odkrywać trendy. Ostatnio pisaliśmy Wam, że modne znów stało się lastriko. Stare motywy wystroju wnętrz wracają i to w zaktualizowanej formie. Uwielbiamy wracać do czasów PRL-u, ale tylko pod względem architektury. Pamiętacie może jak popularne były wtedy heksagony? Te małe płytki dekoracyjne zdobiły mieszkania i wyglądały nad wyraz dobrze. Przypomnieliśmy sobie o nich i całe szczęście. W tym roku rządzą małe heksagony do kuchni i łazienki, ale Instagram żyje też dużą płytką heksagonalną. Heksagony zestawione razem tworzą tworzą coś na wzór plastrów miodu, często komponowane są z odmiennymi kolorami i wzorami. Małe heksagony wpisują się za to w trend stylowej geometrii we wnętrzach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Raw Decor (@raw_decor)

 Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Heksagony - jak wykorzystywać je we wnętrzach? 

Sześciokątny kształt płytek sprawia, że można je łączyć w dowolny sposób, tworząc niepowtarzalne wzory. Dodatkowo oferowane są w bogatej gamie zarówno pod względem kolorystyki jak i wielkości, dzięki czemu doskonale pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Mozaika w kształcie plastra miodu może być elementem wystroju nawiązującym do natury lub – wręcz przeciwnie – do surowej geometrii nowoczesnych przestrzeni. Raw Decor prezentuje szeroką ofertę barw od klasycznej, mroźnej bieli, która świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie stylu skandynawskiego, po głęboką czerń, która podkreśli klimat retro, a także najróżniejsze pastele – od delikatnego błękitu, poprzez miętę, aż po pudrowy róż. Do wyboru pozostaje także wielkość płytek od heksagonu XL przez heksagon duży, po małe heksagony, które zagościły w ofercie marki w nowych kolorach. Plastry małych heksagonów dostępne są w bieli, czerni, jasnej szarości i w kolorze light cream.

 Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Raw Decor - rodzinna tradycja projektowania heksagonów

Raw Decor to polska, rodzinna firma, stworzona z miłości i pasji do mozaiki. Firma prowadzona jest przez rodzeństwo: Małgorzatę Wegner oraz Piotra Nagadusia, którzy postanowili wskrzesić rodzinną tradycję - dziadek właścicieli prowadził przed wojną własną kaflarnię. Od kilku lat, Raw Decor z powodzeniem podbija rynek ceramiki łazienkowej, także poza granicami kraju. Raw Decor stawia na połączenie klasyki i ponadczasowości w nowoczesnym wydaniu. W ofercie marki dostępne są mozaiki w różnych formach oraz odcieniach, a także inne wyroby ceramiczne, takie jak stołki oraz elementy dekoracyjne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Raw Decor (@raw_decor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Raw Decor (@raw_decor)

Czytaj dalej
Polecamy