MODA

Kasia Sokołowska przedstawia drugą kolekcję swojej marki Emeralds & Crocodiles

08.11.2019Wojciech Szczot

Kasia Sokołowska przedstawia drugą kolekcję swojej marki Emeralds & Crocodiles
Fot. Kasia Sokołowska w obiektywie Dawida Klepadły w sesji zdjęciowej do jesiennego wydania Fashion Magazine

Kasia Sokołowska, jedna z czołowych polskich specjalistek od mody, reżyserka pokazów i gwiazda ostatniej okładki Fashion Magazine prezentuje drugą kolekcję swojej autorskiej marki Emeralds & Crocodiles. Do historii przejdzie na pewno jej duet obuwniczy "szpilka plus baletka", a na jesień w ofercie marki znajdziemy aż trzy nowe modele! Tym razem w kolorach ponadczasowej czerni oraz modnej ciemnej zieleni. Każdy z modeli dopełnia niewielki lecz dodający elegancji i charakteru detal – certyfikowany kryształ Swarovskiego w kolorze szmaragdu, wkomponowany w skórzaną podeszwę.

Skąd pomysł na bliźniacze pary szpilek i baletek? Z życia! Z myślenia o tym, kim jestem, i o innych kobietach. Dla mnie kobiety – z jednej strony – są siłaczkami, na wysokiej szpilce, nieważne, czy w korporacji, czy na czerwonym dywanie. Przez 24 godziny nie da się wytrzymać na obcasach i maksymalnych obrotach, kiedyś trzeba zwolnić – i założyć baletki, w których można biegać i odpocząć. Nasze życie nie jest jednowymiarowe – stąd koncepcja marki, w której kupujesz świetne szpilki, a w pudełku dostajesz także dopasowane do nich kolorystycznie baletki. I to wszystko doskonałej jakości, przetestowane osobiście przez mnie, rzetelnie, tak jak wszystko, co robię. Bo ja też jestem #kasianaobcasach i #kasiabezobcasów – te hasztagi z Instagrama towarzyszą mi całe życie. - powiedziała  Kasia Sokołowska w wywiadzie do Fashion Magazine.

W drugiej kolekcji Emeralds & Crocodiles znajdziemy: model Black Crocodile, wykonany z najwyższej jakości włoskiej skóry tłoczonej we wzór krokodyla w kolorze czarnym. Podszewka i wyściółka powstała z delikatnej skóry koziej w kolorze różowym, widocznym po nałożeniu szpilki.

Cena za komplet (szpilki + baletki): 1690 zł 

Drugim modelem jest Black Suede - czarna, zamszowa szpilka wykonana z wysokiej jakości włoskiej skóry. Doskonale komponuje się z czarną elastyczno-bawełnianą taśmą, która dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia komfort użytkowania. Dzięki tasiemce szpilka idealnie przylega do stopy subtelnie ukrywając jej wszystkie niedoskonałości. 

Cena za komplet (szpilki + baletki): 1590 zł 

Trzecim premierowym modelem jest Deep Green Crocodile - wykonany z najwyższej jakości włoskiej skóry tłoczonej we wzór krokodyla w kolorze ciemnej zieleni. Podszewka i wyściółka powstała z delikatnej skóry koziej. 

Cena za komplet (szpilki + baletki): 1690 zł 

Agata Brandt Fashion Magazine: Dlaczego buty? To trudny i bardzo wymagający rynek, nie wolałaś zrobić czegoś łatwiejszego?
Kasia Sokołowska: Właśnie dlatego – to mnie pociąga. Lubię wyzwania i ciekawe projekty. To mi daje adrenalinę i poczucie szczęścia. Letnie rzeczy mnie nie interesują

Wszystkie modele dostępne są w salonie Moliera 2 oraz sklepach internetowych www.moliera2.com oraz www.emeraldsandcrocodiles.com

Dowiedz się więcej o marce Emeralds & Crocodiles z wywiadu z Kasią Sokołowską w najnowszym Fashion Magazine >>

Kasia Sokołowska na okładce Fashion Magazine Zobacz też Kasia Sokołowska na okładce Fashion Magazine
Czytaj dalej
Polecamy