MODA

Jessica Mercedes i Julia Kuczyńska we wspólnej sesji!

08.05.2019Kasia Mizera

Jessica Mercedes i Julia Kuczyńska we wspólnej sesji!
Fot. Zalando Beauty

Dwie najpopularniejsze w Polsce influencerki wystąpiły we wspólnej sesji! Rzadko pracują razem, krążą nawet plotki o wzajemnym braku sympatii - tą sesją je w zupełności dementują! Wystarczy tylko zobaczyć instastories dziewczyn, gdzie pokazują jak razem dobrze bawiły i czuły się na planie sesji! 

Jessica Mercedes Kirschner i Julia Kuczyńska w kampanii dla Zalando Beauty pokazują się w naturalnym, dziewczęczym looku, który odpowiada ostatnim trendom w pielęgnacji i makijażu. Cały koncept sesji blogerek opiera się na idei naturalnego piękna, jaką głosi platforma. W kwietniu tego roku Zalando zaprezentowało globalną kampanię "Wyraź swoje piękno", która zachęca do eksponowania swojego stylu i osobowości niezależnie od wieku, płci, zasad i upodobań, a także przekonuje, że wyrażanie swojego piękna nie powinno być podyktowane oczekiwaniam innych.

ZOBACZ: Zalando otwiera strefę beauty!

Jak już wiecie z naszych social mediów, asortyment Beauty obejmuje 10.000 produktów od ponad 250 marek zarówno międzynarodowych, jak i niszowych. Są to m.in. innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry i włosów – zarówno popularne jak i te organiczne, koreańskie i wegańskie, nowości i klasyki do makijażu czy najnowsze kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn. Między innymi: Pixi, M·A·C, Clinique, Estée Lauder, ELLIS FAAS, Glamglow, Emma Hardie, NYX, Oribe, Korres, Hej Organic, Burts' Bees, Sand&Sky, L:A Bruket, L’Oréal Paris, Maybelline oraz Essie.

Zobacz piękną sesję Jessici i Julli:

Czytaj dalej
Polecamy