Cracow Fashion Week 2019: rady dla młodych projektantów [wywiad]

Tydzień nowej mody, świeżych projektów i spotkań z młodymi projektantami, którzy wkrótce zasilą szeregi tych najlepszych. Za nami Cracow Fashion Week 2019, który w swoim napiętym kalendarzu ma m.in. galę dyplomową absolwentów SAPU (Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru). Byliśmy tam i przyjrzeliśmy się młodym adeptom mody oraz ich dokonaniom z kilku ostatnich miesięcy nauki. Najlepsze kolekcje wybierali: Rada Wysokiej Mody (projektanci, styliści i uznane osoby z branży) oraz Rada Mediów (dziennikarze i blogerzy). 

Bezdyskusyjną zwyciężczynią została Anna Nowa-Curyło, która swoją technologiczną kolekcją podbiła serca nie tylko Rady Wysokiej Mody, ale i Rady Mediów. To do niej powędrowały obie nagrody. My nagrodziliśmy Katarzynę Kukułkę i Angelikę Ożdżyńską - za świetne krawiectwo i zabawę formą.

Cracow Fashion Week 2019: wywiad

Za kulisami podpytaliśmy wyraziste postacie z branży mody o to, jakie rady daliby młody adeptom tej wymagającej branży. Sprawdźcie co odpowiedzieli nam: Michał Zaczyński, dziennikarz oraz bloger modowy - http://michalzaczynski.comIlona Majer - projektantka z duetu MMC, Harel, dziennikarka modowa, harelblog.pl oraz Mateusz Kołtunowicz, stylista gwiazd. 

Czytaj dalej
Polecamy