MODA

Chodakowska, Mercedes i Maffashion w nowej kampanii adidasa

08.11.2018Wojciech Szczot

Chodakowska, Mercedes i Maffashion w nowej kampanii adidasa
Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i Maffashion - trzy zupełnie różne światy, charaktery i zainteresowania. Łączy je to, że są inspiracją i motywacją dla milionów kobiet w Polsce. Ich profile na Instagramie to kopalnia najlepszych zdjęć, silna dawka motywacji i bogate relacje z codziennego życia. Mimo że z marką adidas każda z nich związana jest od dawna, dopiero teraz połączyły siły i wystąpiły razem w kampanii promującej najnowszą kolekcję Statement adidas Women. W energetycznym, pełnym dynamicznych ujęć filmie udawadniają, że najważniejsza jest kreatywność i pasja.
 
Ewa Chodakowska to prawdziwy wulkan energii. Jessica Mercedes nigdy nie zapomina o modowym charakterze swoich stylizacji, nawet podczas treningów. Również w życiu Maffashion sport od zawsze był ważnym elementem. W filmie prezentują stylizacje sportowe świetnie wspierające ruch, a także podkreślające indywidualność każdej z nich.
 
W kolekcji znajdziemy kwiatowe moro i geometryczne wzory inspirowane projektami Stelli McCartney. Statement adidas Women została stworzona dla silnych, kreatywnych kobiet, które mają odwagę realizować swoje pasje, tak jak bohaterki kampanii - Ewa Chodakowska, Jessica Mercedes i Maffashion. To one najlepiej oddają hasło marki - #HereToCreate - inspirują i zachęcają do działania.
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced)

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official)

Czytaj dalej