Byliśmy na imprezie z Paris Hilton. Oto, co dowiedzieliśmy się o życiu

Gwiazda Paris Hilton nieco przyblakła, jednak wciąż pozostaje ona bardzo nieuchwytną celebrytką. Po długich negocjacjach udało nam się jednak uzgodnić z jej menadżmentem, że spędzi z nami noc i opowie nam, o co jej naprawdę chodzi.

Negocjując tę przygodę byliśmy pewni, że uda nam się umówić z Paris na kawę czy spacer po słonecznej Ibizie, gdzie grała niedawno imprezy jako didżejka. Dziedziczka fortuny Hiltonów postawiła jednak jasny warunek: tylko w dniu imprezy i tylko w klubie. Gdzie indziej nie ma ani czasu, ani ochoty na takie spotkania.

Paris i redaktora działu moda, Justyna Majka

Paris i redaktora działu moda, Justyna Majka

Gdy przybyliśmy do klubu Paris właśnie kończyła drinka. U barmana dowiedzieliśmy się, że to już czwarty. Tymczasem była dopiero 23:00. Zapytaliśmy więc, jak radzi sobie z zatruciem alkoholowym – jako weteranka imprez z pewnością ma na to jakiś złoty sposób. – Rano jem dużo jadalnego srebra i popijam Martini. Zawsze działa – powiedziała od niechcenia.

Paris i redaktor działu kultura, Patryk Chilewicz

Paris i redaktor działu kultura, Patryk Chilewicz

Imprezowanie z Paris to jak lekcja dodawania ze Stephenem Hawkingiem – niby to umiemy, ale w wykonaniu mistrza nabiera to zupełnie nowej jakości. Celebrytka jest świetnie zorganizowana, ma całą ekipę, która dba, by w każdej sekundzie zabawy miała idealny makijaż, fryzurę i… zapach. Okazuje się bowiem, że Hilton ma nie tylko wielkie stopy, ale także niezbyt ładnie pachnące. – Kiedyś doprowadzało mnie to do furii, ale teraz mam osobę, która myje i odkaża mi stopy na zawołanie. To wygodne, musisz spróbować – powiedziała wyraźnie podchmielona gwiazda.

    Paris, Khloe Kardashian i współzałożycielka Fashion Post, Justyna Duszyńska

Paris, Khloe Kardashian i współzałożycielka Fashion Post, Justyna Duszyńska

Postanowiliśmy zapytać, co naprawdę sądzi o karierze Kim Kardashian, która przecież zaczynała u jej boku, jako osobista asystentka Paris. – Momentami wku… mnie ta dziwka, bo ukradła mi publiczność, ale jak jej można nie kochać? – mówi, po czym wyjmuje telefon i długimi tipsami niezdarnie przerzuca zdjęcia w wysadzanym kryształami iPhonie. W końcu zatrzymuje się i pokazuje Kim K. w jednoznacznej scenerii z jej mężem, Kanye. Tych zdjęć świat nie widział. – Oferowali mi za nie pięć milionów, ale wolę mieć haka na tę sukę – mówi Hilton z tak promienistym uśmiechem, jakby opowiadała o swojej najlepszej przyjaciółce.

Paris i redaktor prowadząca, Michalina Murawska

Paris i redaktor prowadząca, Michalina Murawska

W końcu, gdy wszyscy już są dobrze wstawieni, postanawiamy zapytać Paris o sens istnienia. Gdy próbujemy sklecić zdanie po angielsku, Hilton jednym ruchem ręki nakazuje nam milczeć. – Wiem, o co chcesz zapytać. Tak, to ja wymyśliłam zwrot „That’s hot”. Za każdym razem, gdy go wypowiadasz, dostaję tantiemy – powiedziała, siorbiąc słomką po dnie szklanki. I wtedy zrozumieliśmy, że jesteśmy w raju.

ZobaczSchowaj komentarze

Gadka Szmatka 52: Kesha inspiruje się ufo, a Zenek Martyniuk to nowy Ryszard Riedel

Pada! I to nie tylko z nieba, lecz także z celebryckich głów pełnych przeświadczenia o własnej unikalności i wrodzonym artyzmie. Pada niestety mocno i czasami zwykły parasol zdrowego rozsądku nie wystarcza…

Margaret Atwood, a więc autorka „Opowieści podręcznej”, powoli przymierza się do pracy przy drugim sezonie serialu, który powstał na podstawie jej książki. Na tysięczne pytanie co w nim się pojawi, rezolutna Kanadyjka wyparowała: – Serial kręcony jest w Toronto i okolicach. Wiem, że niedaleko mieszka Drake. Mamy wspólnych znajomych, więc może uda się przekonać, by wystąpił?

Margaret, zrób to.


Laura Dern odkryła, że jej wyrazista mimika z „Blue Velvet” Davida Lyncha od pewnego czasu napędza twórców memów do coraz to nowych przeróbek. Ta wybitna aktorka zamiast się obrażać czy ignorować współczesną kulturę postanowiła pokazać swój dystans i poczucie humoru. Laura, jesteś prawdziwą gwiazdą!


Macklemore niedawno świętował setne urodziny swojej babci. Z tej okazji zaprosił ją na plan swojego nowego teledysku. W ten sposób powstało wideo to utworu „Glorious”. Szkoda komentować, lepiej po prostu obejrzeć. Cudo.


Gdy ktoś powie, że w Polsce nie ma cywilizacji, to można go wysłać do Lidla. W sieciówce pojawił się właśnie nowy smak Monte. Czym się wyróżnia? – Białe Monte to po prostu Monte, w którym nie martwisz się, że to białe już się kończy – zdradza portalowi Noizz administrator fanpage’a poświęconego temu przysmakowi.

Widzieliście ? :)

Opublikowany przez Białe Monte na 7 lipca 2017


Niejaki Filip Chajzer, prezenter TVN, próbował po raz kolejny wzbudzić zainteresowanie kontrowersją. Tym razem lniana koszula z H&M kojarzyła mu się z obozami koncentracyjnymi nazistowskich Niemiec. Nie wyszło tak dobrze jak wcześniej, bo ludzie zaczęli zauważać, że żeruje on na podstawowych uczuciach, starając się budować na tym swoją opiniotwórczość. Najlepiej zaś całą sprawę podsumował niezawodny Michał Zaczyński.

Kolejna awantura o koszulę czy inną szmatkę pokazuje, jak ogromną i sięgającą wielu pokoleń traumą była i jest II wojna …

Opublikowany przez Michal Zaczynski Blog na 13 lipca 2017


W poprzedniej Gadce zachwycałem się powrotem Keshy, a teraz czas na jej kolejne wyznania. W trakcie wywiadu w Zach Sang Show artystka wyznała, że jej muzyczny powrót i to, co znalazło się na krążku „Rainbow” to połączenie jej przemyśleń oraz tego, co wynikło z jej inspiracji… UFO. Tak, na serio. Stara dobra Kesha wróciła, mądrzejsza jednak o parę przeżyć.

Teraz okładka płyty wydaje się nieco bardziej zrozumiała…


Maffashion w niedawnym wywiadzie z Magdą Mołek nie popisała się lotnością umysłu. Przeżyjmy to jeszcze raz:

Magda Mołek: Myślisz, że szata zdobi człowieka?
Julia Kuczyńska: Zdobi, ale czasem może też oszpecić. Może dodać uroku albo zmodyfikować sylwetkę, a czasem też jej zaszkodzić. Umiejętnie dobrany strój zdobi człowieka.

Po tej perełce posypała się lawina krytyki i drwin. Cóż, można się było tego spodziewać. Maff jednak zamiast starać się przemilczeć całą aferkę, zaczęła brnąć w tłumaczenia. Gdy szpilę wbiła jej Karolina Korwin Piotrowska (a ona umie!), Kuczyńska na grupie swoich fanów napisała: „Jakbym została spytana o zmartwienia, a nie patrzenie w lustro na SIEBIE, to bym zapewne odpowiedziała adekwatnie do zarzutu pani KKP. A tak to jej wypowiedź jest całkowicie nie na temat.”

Julka, czasami naprawdę lepiej zająć się fotografowaniem swoich paznokci. To był właśnie ten moment.


Uwaga, ważne! Paris Hilton, myślicielka z wieloma osiągnięciami i ceniona artystka, powraca z nowym albumem! Fragment jej premierowej piosenki został zaprezentowany przy okazji wypuszczenia kolejnych perfum sygnowanych jej szlachetną twarzą. Koniec świata będzie chyba szybciej, niż myśleliśmy…


Jacek Kurski, szef TVP, ma ponoć kłopoty w domu. Wszystko za sprawą zazdrości jego narzeczonej, którą – jak ustalił Pudelek – potęguje… Doda. – Na jej oczach długo rozmawiała z Kurskim, raz nawet go przytuliła… w jej ocenie za długo. Za to trafiła na jej krótką „czarną listę”. O dziwo, na niechlubnej liście jest też Anna Popek – zdradza źródło portalu. Nie dziwi mnie, że można być zazdrosnym o Dorotę. Dziwi jednak, że Kurski ma narzeczoną. Serio znalazła się chętna?


Skoro już jesteśmy przy dziwnych sprawach mających miejsce w Telewizji Polskiej, to warto zwrócić uwagę na ostatnie porównanie, jakie nasunęło się redaktorom TVP Info. Przy okazji powstającego filmu o Zenku Martyniuku (tak, na serio) postanowili porównać go do zmarłego tragicznie Ryszarda Riedla, lidera zespołu Dżem. Nie wiem co oni tam spożywają, ale to raczej nie jest dżem.


Chciałbym posypać głowę popiołem, bo w ubiegłym wydaniu zapomniałem o tradycyjnym gifie z Zackiem Efronem. Czas więc to nadrobić, dziś będą dwa!


Kim Kardashian padła ostatnio ofiarą własnego sukcesu. Dziewczyna tak dobrze rozumiejąca potęgę mediów społecznościowych niefortunnie w jednym z wideo pokazała dwie kreski białej substancji usypanej na stole za nią. „Kokaina!” – krzyknęli internauci. „A nie, cukier!” – odpowiedziała Kim. Nawet jeśli mówi prawdę, to po cholerę miałaby to robić?


Margaret udzieliła wywiadu „Gali”, gdzie postanowiła opowiedzieć o swoim podejściu do tradycyjnej formuły bycia matką, żoną, a po kilku latach czyjąś kochanką. – Matką może… ale żoną, hmmm… instytucja małżeństwa wydaje mi się przykurzona. Moi rodzice są szczęśliwi, ale wielu innych pozytywnych przykładów nie znajduje. Poza tym „małżonka” to takie brzydkie słowo. Pobrzmiewa w nim podległość mężczyźnie. Przestajesz być sobą, a stajesz się czyjąś kobietą. Ale wiesz, prawdopodobnie gadam bzdury. Co ja tam wiem o związkach? – powiedziała Małgośka. Ja doceniam tę niezgrabną, ale szczerość!


Na koniec Kayah i jej nowa domniemana miłość. O sprawie informuje tygodnik „Rewia”, więc nie przyjmowałbym tego za pewnik, ale sprawa jest ciekawa. Wybrankiem artystki miałby być artysta jazzowy Michał Salamon, z którym Kayah miała przyjemność współpracować. To właśnie wtedy miało narodzić się między nimi uczucie. Czy prawda czy nie – warto trzymać kciuki. Tak wyjątkowa postać zasługuje na kogoś równie wyjątkowego!


I tym słodkim akcentem kończymy na dziś. Moc całusów i pamiętajcie o nawadnianiu!

ZobaczSchowaj komentarze

Jesienna lista zakupów: 15 ubrań i dodatków, których będziesz potrzebować w nowym sezonie

TOPSHOP UNIQUE

PŁASZCZ
ok. 2400 zł

SIMPLE

PŁASZCZ
1299 zł

BERSHKA

PASEK
49,90 zł

ZARA

BLUZKA
239 zł

ZARA

SWETER
139 zł

ZARA

BUTY
599 zł
Co kryje świat urody w wydaniu Fashion Post? Nasze podejście do tematu nie ogranicza się do modnego makijażu i dobrze dobranej fryzury. Pomysły czerpiemy z pokazów, gdzie kiełkują trendy. Analizujemy wybiegowe looki, wyciągamy wnioski i przewidujemy, co będzie naprawdę modne. Testujemy nowe produkty do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała oraz układania włosów. Podglądamy znanych makijażystów i fryzjerów. Rozmawiamy z ekspertami i pytamy ich o stylizacyjne tricki. Kochamy też piękne perfumy – sprawdzamy nowe zapachy i podpowiadamy, które nuty zawróciły nam w głowach. Od idealnego szamponu i odżywki, przez najlepsze kosmetyki do pielęgnacji i układania włosów, po podkłady, szminki i cienie do powiek – dzięki nam dowiecie się, co jest niezbędnym must-have’m tego sezonu i od razu zrobicie zakupy.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.