FASHION MAN

Z miłości do męskich garniturów

11.04.2019Wojciech Szczot

Z miłości do męskich garniturów
Fot. Materiały prasowe

Ta wiosna należy do męskich garniturów. David Gandy, top model, powiedział kiedyś: "Jeżeli mógłbym nosić garnitur codziennie, nosiłbym go". Miłość do garniturów staje się powoli odwzajemniona. Ta część garderoby znów jest trendy, a w sklepach pojawiają się coraz to bardziej rozmaite kombinacje i wersje kolorystyczne. W polskich salonach pojawiła się nowa marka specjalizująca się właśnie w garniturach. 

Borgio - ekskluzywna odzież męska w Polsce!

Marka Borgio pochodzi z Włoch i uosabia cały włoski klimat i temperament. Jej korzenie sięgają aż do kilku pokoleń wstecz, bowiem Borgio to rodzinna firma, a jej tajemnice przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Dotyczą wysokiej jakości wykrojów, na których dziś powstają perfekcyjnie leżące garnitury, marynarki, spodnie i koszule. Jedną z tych tajemnic jest bez wątpienia wełna, to właśnie ona stanowi dominujący materiał w kolekcjach marki. 

Historia sięga wspólczesnego Rzymu, to tam wiele lat temu rozpoczęła się trwająca do dziś przygoda. To z niego założyciele Borgio czerpali najwięcej inspiracji, próbując w swoich projektach pokazać typowe dla Włoch akcenty: ponadczasowość, wyczucie estetyki i temperament. Samo Borgio przecież, jako włoska dzielnica, charakteryzuje się właśnie tymi cechami. Tam powstały bagatela pierwotne wykroje garniturów marki. 

 Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Borgio - sklepy w Polsce

Salony marki Borgio dostępne są już w Polsce. Ich wnętrza to esencja stylu Borgio: minimalizm połączony z kamieniem, drewnem i stalą. Te elementy pozwalają klientom poczuć kunszt marki już po przekroczeniu progu salonu. 

Gdzie znajdują się sklepy Borgio? 

Sklepy Borgio znajdziecie m.in. w Toruniu, Koszalinie, a już wkrótce w Stalowej Woli.

Więcej informacji o marce znajdziecie na www.borgio.co

Czytaj dalej