TRENDY

#summermood według Wishbone - nowa kolekcja jest zachwycająca!

15.05.2019Kasia Mizera

#summermood według Wishbone - nowa kolekcja jest zachwycająca!
Fot. materiały prasowe

Marka Wishbone w romantycznej i bardzo wakacyjnej kampanii przywodzi na myśl wspomnienie lata. Delikatna biżuteria została wyeksponowana na dłoniach oraz dekolcie, które według założycielek marki należą do najbardziej kobiecych części ciała. Ale to nie wszystko, co marka przygotowała dla nas na ten sezon!

Perły w roli głównej

Tym razem w roli głównej występują perły, które znajdziemy w pierścionkach, bransoletkach, kolczykach oraz chokerach. W kolekcji pojawiają się również obrączki z imitacją szafirów oraz onyksów, księżyce w nowej odsłonie czy kolczyki koła w wielu rozmiarach. Oczywiście nie mogło zabraknąć również muszelek, które w połączeniu z perłowym chokerem tworzą duet idealny.

Zobacz też: nasz ranking innych polskich marek biżuteryjnych

Kolekcja Wishbone: Nowości

Nadchodzący sezon wprowadza też wiele nowości. Jedną z nich jest nowa linia marki - WISHBONE PREMIUM, w której znajdziemy biżuterię pozłoconą dodatkową powłoką 24 karatowego złota. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane i wykonane ręcznie przez wykwalifikowanych Rzemieślników i Mistrzów jubilerstwa. Znajdziemy w niej ręcznie robione bransolety z naturalną perłą hodowlaną czy delikatne obrączki

Przyglądając się nadchodzącym trendom, właścicielki marki zdecydowały się rozszerzyć dostępną ofertę i po bestsellerowych okularach przyszedł czas na scrunchies w pastelowych odcieniach oraz wyjątkowe topy, które nonszalancko wiązane wyprowadzają plażową modę na ulicę. Oba produkty wykonane są z modnego w tym sezonie lnu.

Czytaj dalej
Polecamy