KULTURA

Wielkie kłamstewka sezon 2: zwiastun i data premiery

15.04.2019Wojciech Szczot

Wielkie kłamstewka sezon 2: zwiastun i data premiery
Fot. Materiały prasowe

Ten serial zdobył całą masę nagród, a przed telewizorami udało mu się zgromadzić miliony fanów. "Wielkie kłamstewka" zgodnie z obietnicami producentów wracają do HBO. Właśnie do sieci przedostał się oficjalny zwiastun oraz ujawniono datę premiery! Sprawdźcie. 

Wielkie kłamstewka, sezon 2 - wszystko, co wiemy

W kontynuacji "Wielkich kłamstewek" na pewno zobaczymy Meryl Streep. Amerykańska ikona filmowa o swoim udziale w produkcji poinformowała już pod koniec 2017 roku, kiedy ujawniono, że trwają prace nad drugim sezonem. Aktorka zagrała matkę zmarłego męża Celeste - Perry'ego (w tej roli Alexander Skarsgård). Jej udział związany jest z wydarzeniami z poprzedniego sezonu. Mary Louise Wright zawita do Monterey, by odkryć tajemnicę śmierci swojego syna.

Nad kontynuacją miniserialu HBO stery przejęła Andrea Arnold. Zastąpiła ona na tym stanowisku Jeana-Marca Vallée, który z powodzeniem zrealizował 1. sezon. Nie zmieni się jednak scenarzysta. Niezmiennie pozostaje nim David E. Kelley. Jak donosi The Hollywood Reporter, nie bez znaczenia dla całego wizerunku 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" jest zaangażowanie do roli reżysera - kobiety. To właśnie kobiety są siłą miniserialu HBO. 

Na powrót "Wielkich kłamstewek" na antenę HBO jeszcze bardziej niż fani cieszą się chyba same gwiazdy. Reese Witherspoon, Laura Dern, Shailene Woodley, Nicole Kidman czy Zoë Kravitz, które naturalnie zasilą obsadę 2. sezonu, od dłuższego czasu publikują na swoim Instagramie zajawki kontynuacji przygód z Monterey.

Wielkie kłamstewka, sezon 2: o czym będzie kontynuacja sezonu

HBO opublikowało specjalny komunikat streszczający, co znajdzie się w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Możemy w nim przeczytać: 

"Na pozór w spokojnym nadmorskim miasteczku Monterey w Kalifornii wszystko wydaje się takie samo. Matki nadal kochają, wspierają mężów, dzieci są urocze, a domy są równie piękne. Ale noc szkolnej zbiórki pieniędzy zmieniła to wszystko, sprawiając że społeczność znana jako "Piątka z Monterey" - Madeline, Celeste, Jane, Renata i Bonnie - połączy się, aby zebrać kawałki ich zrujnowanego życia."

Wielkie kłamstewka, sezon 2: zwiastun

Dziś w sieci pojawił się dłuższy zwiastun 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". Możemy z niego wyczytać, że historia znów się skomplikuje, pojawi się intryga, a ukrywana przez bohaterki prawda dotycząca śmierci Perry'ego będzie się powoli wychodzić na światło dzienne. Zobaczcie sami! 

Czytaj dalej
Polecamy