MODA

Urban Outtfiters w Polsce!

31.05.2019Wojciech Szczot

Urban Outtfiters w Polsce!
Fot. Materiały prasowe

Ostatnio pisaliśmy, że w Polsce pojawi się wkrótce Monki - kolejny sklep odzieżowego giganta - H&M. Wcześniej ogłoszono, że do rodziny polskich sklepów szwedzkiej sieciówki dołączy uwielbiany przez Brytyjczyków Weekday. Dziś media zeelektryzowała informacja, że w naszym kraju pojawi się wkrótce Urban Outfitters - aktualnie jedna z najpopularniejszych marek na świecie. 

Urban Outfitters w Polsce - gdzie pojawi się sklep marki? 

Urban Outfitters to prawdziwy raj dla wszystkich pasjonatów mody i Instagrama. W asortymencie marki znajdują się takie brandy jak: Nike, adidas Originals, Fila, Kappa czy Patagonia, Levi's i Dr. Martens. Wybór jest wprost oszałamiający. Dodatkowo wszystkie produkty wyselekcjonowane są zgodnie z obowiązującymi trendami oraz by było "insta friendly". Na tej samej zasadzie Urban Outfitters prowadzi sprzedaż asortymentu do wystroju wnętrz. W sklepach znajdziemy meble i akcesoria znanych zagranicznych marek. Na punkcie UO obsesję mają Amerykanie, Brytyjczycy i Niemcy. Z radością przyjmujemy informację, że ten multibrandowy sezam otworzy się już wkrótce w Polsce. Sklep Urban Outfitters ma zostać otwarty w Warszawie, a konkretniej w Elektrowni Powiśle (kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że powstanie tam również Weekday). Sklep UO będzie zajmować aż 900 m kw. na dwóch poziomach! 

"To niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla polskiego rynku fashion iwielka satysfakcja dla nas, że Urban Outfitters – marka, na którą od wielu lat czekają polscy klienci, otworzy swój pierwszy, flagowy sklep w Europie Centralnej właśnie w Elektrowni Powiśle. Bez wątpienia charakter naszego projektu  jego lokalizacja, unikatowy design, a także historia i klimat samego miejsca, idealnie pasują do charakteru marki Urban Outfitters, która słynie z ciekawych aranżacji swoich sklepów i wyjątkowej atmosfery, jaka w nich panuje." – komentuje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy otwarty zostanie pierwszy sklep Urban Outfitters w Polsce. O kolejnych szczegółach będziemy Was informować na bieżąco. 

Czytaj dalej