MODA

Targi Grand Bazar przenoszą się do internetu! Kup bilet wsparcia, by wspomóc polskie marki

27.04.2020Wojciech Szczot

Targi Grand Bazar przenoszą się do internetu! Kup bilet wsparcia, by wspomóc polskie marki
Fot. IMaxTree

Grand Bazar to cykliczne targi organizowane od 6 lat w najciekawszych warszawskich lokalizacjach. Można na nich nabyć ubrania młodych twórców, biżuterię, dodatki do domu i akcesoria wnętrzarskie. Nadchodząca edycja, jak wiele innych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, zmaga się z problemami. W związku z epidemią koronawirusa i zakazem zgromdzeń, organizatorzy podjęli decyzję, by przenieść targi do internetu!

Kwietniowa edycja Grand Bazar zostanie przeniesiona w całości do sieci. Akcję wsparła Harel: 

„Na ciekawy pomysł wpadli organizatorzy targów Grand Bazar. W związku z niemożliwością zorganizowania imprezy w świecie realnym, postanowili przenieść ją do świata wirtualnego. W ten sposób wydłużyli czas ich trwania z jednego weekendu do całego miesiąca.”

W podjęciu tej trudnej decyzji wsparli organizatorów sami wystawcy, z którymi współpracują na co dzień. Na facebooku utworzyli specjalny event, gdzie promują produkty oraz oferują możliwość zakupów online. Jak mówią: „Wierzymy, że najważniejsze w tym momencie jest wzajemne wsparcie". 

Na swoich social mediach pokazują selekcję młodych marek i przedsiębiorców z takich kategorii, jak ubrania, dodatki, biżuteria, kosmetyki, vintage, akcesoria do domu. Wsród nich m.in. Macosa, Anacomito?, Fruit Bijoux, Candy Friday, Cukier Puder Vintage.

Grand Bazar - Wirtualny bilet wsparcia

Dodatkowo każdy kto zakupi wirtualny bilet wsparciadostanie zniżkę do wykorzystania u wszystkich firm biorących udział w akcji.

Ich działania wspierają także polskie artystki, m.in. Novika oraz Ramona Ray, które chętnie ubierają się w ubrania polskich niszowych marek zarówno na co dzień, jak i na scenie.

Zapraszamy do udziału w targach online! Pomóż im przetrwać i kup #biletwsparcia 

Czytaj dalej