MODA

Stylizacje na święta 2018

19.11.2018Wojciech Szczot

Stylizacje na święta 2018
 
Świąteczne stylizacje 2018
Choć w modzie świątecznej wszystko jest dozwolone (tutaj nie obowiązują nas trendy), to jednak warto sprawdzić jakie propozycje mają dla nas sieciówki. My inspirujemy się nie tylko zatowarowaniem wielkich sieci handlowych, ale także lookami z pokazów, street fashion i pomysłami influencerek. Wiemy na pewno, że święta 2018 to kolejne święta, kiedy królować będą bluzki z falbanami i spódnice przed kolano. W grudniu 2018 garnitury pokryją się ozdobnym brokatem (zaoszczędzimy więc na stylizacjach sylwestrowych), a błyszczące cekiny i okucia znajdą się na oversizowych swetrach.
 
Sukienki na święta 2018
W zaopatrzeniu sieciówek znajdziemy przekrój sukienek przed i za kolano w stonowanych barwach. W eleganckim wydaniu możemy je przełamać błyszczącymi rajstopami. A jeśli chodzi o efekt „more glitter”, całe szczęście w modzie znów są lata 80. a co za tym idzie, możemy spokojnie zaszaleć ze stylizacjami. W dobrym guście będzie zarówno sukienka z metalizowanym wykończeniem, jak i ta, ozdobiona cekinami czy brokatem. Również w święta nie damy odpocząć wężowym printom i panterkom.
 
Spódnice na święta 2018
Bluzka + spódnica to komplet, który nigdy się nie zestarzeje. Zmienia się tylko forma i materiały. W tegoroczne święta ten zestaw możemy odkryć na nowo. Spódnicę przed kolano albo midi możemy zestawić z pięknymi swetrami (najlepiej oversizowymi) albo eleganckimi (mniej lub bardziej) koszulami. W święta 2018 w spódnicach dominować będzie wzór kraty, ale nie zapomnimy też o wężowym princie. Bardziej odważnych zachęcamy do sprawdzenia spódnic lateksowych i cekinowych. Cekiny idealnie pasują do jednolitych swetrów i prostych koszul.
 
Swetry na święta 2018
Jeśli sweter to tylko obfity i przytulny, zdefasonowany i rozciągnięty. Wtedy świetnie będzie pasować do obcisłej spódnicy, a w połączeniu z cekinami i błyszczącymi elementami stworzy nierozerwalny duet. Najlepiej wsadzić sweter pod spódnicę, wtedy trafimy w panujące trendy. Sieciówki na zimę 2018 cekiny naszyły również na swetry, więc wreszcie możemy zabawić się naszymi świątecznymi stylizacjami.
 
Garnitury na święta 2018
Po tym jak Lady Gaga założyła oversizowy garnitur od Marca Jacobsa na hollywoodzką galę, wszyscy zdają się mieć obsesję na jego punkcie. Wielki „męski” garnitur z szerokim spodniami znajdziemy w zimowej ofercie sieciówek. Pod kątem świąt (a nawet Sylwestra) został przełamany brokatem albo cekinami. Nam podoba się również wersja welurowa.
 
Bluzka na święta 2018
Falbany, szerokie rękawy, przeźroczyste materiały i printy. W propozycjach bluzek na święta 2018 naprawdę sporo się dzieje. Dalej bardzo modne są przeźroczyste, czarne bluzki, te zyskały jednak cekinowe dodatki. Falbany kolejny sezon nie wyjdą z mody, a na święta są jak znalazł. Wśród materiałów królować będą satynowe faktury, a pod szyją najlepiej wyglądać będzie wiązanie (to prawdziwy hit ostatnich dni!)
 
Sukienki:
Zara
H&M
Zara
Zara
H&M
H&M
Reserved
 
Bluzka:
Zara
H&M
Reserved
Zara
Zara
H&M
H&M
 
Sweter:
Zara
Zara
Zara
H&M
 
Garnitur:
Zara
Zara
H&M
Zara
Reserved
 
Spódnica:
Zara
H&M
Zara
Zara
Zara
H&M
Czytaj dalej