TRENDY

Spinki z perłami - hit ostatnich dni

23.03.2019Wojciech Szczot

Spinki z perłami - hit ostatnich dni
Fot. instagram.com/theoutlier__/

Instagram już dawno przewidział ich dominację. Spinki do włosów - te same, które rządziły modą w latach 70. i 90. wracają w 2019 roku. I to z pełną mocą. Kolorowe, wzorzyste, w panterkę albo po prostu złote bądź srebrne. Nieśmiało mogliśmy je obserwować w ubiegłe lato. Na nadchodzącą wiosnę trendsetterzy lansują spinki z perłami. Możemy je już znaleźć w znanych sieciówkach, ofertach niszowych marek biżuteryjnych i w sklepach internetowych. Podpowiadamy, gdzie znaleźć najlepsze! 

Kolorowe spinki do włosów - hit z Instagrama

Wśród printowanych spinek do włosów zdecydowanie najpopularniejsze są te z wzorem panterki. Panterka była zresztą jednym z mocniejszych trendów ostatniego roku, nic dziwnego, że wpłynęła również na twórców biżuterii i akcesoriów do włosów. Na półkach sklepowych znajdziecie też wielokolorowe spinki czy wsuwki do włosów. Patrząc na brokatowe szaleństwo ostatniego sezonu, spinki do włosów z motywem glitter - będą jak najbardziej pożądane. Wśród innych wzorów mamy cały przekrój gradientów - od marmuru, przez lastryko, kamień, kryształ, aż po tak awangardowę jak bryła solna. Jak nosić spinki do włosów? Spójrzmy na Solange Knowles, która do sesji zdjęciowej ilustrującej płytę ozdobiła fryzurę spinkami, w dość niedbały sposób. Włosy pozostawiła rozpuszczone i lekko zakręcone. Ten efekt idealnie współpra z obowiązującymi trendami. Do spinek pasują stylizacje casualowe, w konfiguracji t-shirt - jeansy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez sparklemonde.com (@spark.le.monde.store)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Outlier Standard • (@theoutlier__)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nicoleta Buru (@reinventyourself)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nikki Cruz (@nikki.cruz)

Spinki do włosów z perełkami - gdzie je kupić? 

Instagram podpowiada, że w te lato najpopularniejsze będą spinki z perełkami, te same, które mogliśmy spotkać w stylizacjach ślubnych. W dalszym ciągu jednak obowiązywać będą stylizacje casualowe, zjawiskowe upięcia zamienione będą w luźno rozpuszczone włosy, mogą być lekko podkręcone. W portfolio projektantów, marek czy w ofertach sieciówek znajdziemy różne kształty, od trójkątów przez prostokąty, a nawet koła. Różnić się będzie wielkość, a nawet intensywność pereł na spinkach. Wśród największej ilości spinek z perłami króluje sklep internetowy The Outlier. Znajdziemy w nim przekrój różnistych kształtów, wzorór i form. W ofercie Zary znajdziemy komplety spinek ze sztucznymi perłami i to w przystępnej cenie. Sprawdźcie nasz przegląd! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Outlier Standard • (@theoutlier__)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez HOLLY TITHERIDGE (@_hollyt)

Czytaj dalej