KULTURA

Seks w wielkim mieście powraca! To już oficjalne

28.03.2019Wojciech Szczot

Seks w wielkim mieście powraca! To już oficjalne
Fot. Materiały prasowe

Dalibyście wiarę, że od ostatniego klapsa na planie "Seksu w wielkim mieście" minęło już... 16 lat! Pomimo tego serial w ogóle się nie starzeje. Problemy w nim poruszane są cały czas aktualne, a bohaterki w obsadzie: Sarah Jessica Parker, Kim Catrall, Cynthia Nixon i Kristin Davis wciąż bawią do łez!

Na fali serialowych powrotów, Sarah Jessica Parker, która była producentką formatu od 1 odcinka, chciała przywrócić serial do życia. Nie udało się to jednak ze względu na jej konflikt z Kim Catrall (w "Seksie w wielkim mieście" odgrywała Samanthę Jones). Okazuje się jednak, że kontynuacja serialu powstanie, ale w nieco zmienionej formie. 

 Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

"Seks w wielkim mieście" - będzie kontynuacja!

Kontynuacja formatu "Seks w wielkim mieście" ma bezpośrednio dotyczyć nowej powieści Candace Bushnell (autorki "Seksu..."). "Is There Still Sex in the City" ukaże się w księgarniach na całym świecie jeszcze w sierpniu tego roku! O czym będzie nowa książka Candace Bushnell? Pisarka znów zajmie się życiem miłosnym nowojorczyków - jednak w porównaniu do serialu sprzed dwóch dekad, bohaterami będą dzisiejszi 50- i 60-latkowie. 

"Is There Still Sex in the City" nie wyprodukuje jednak HBO. Prawa do formatu wykupił Paramount Television and Anonyomous Content. 

Czytaj dalej