KULTURA

Schoolboy Q nowym headlinerem Fest Festivalu 2019!

23.08.2019Wojciech Szczot

Schoolboy Q nowym headlinerem Fest Festivalu 2019!
Fot. Materiały prasowe

W ostatniej chwili Fest Festival ogłasza nowego headlinera! Jest nim Schoolboy Q, który wystąpi w zastępstwie za Wu-Tang Clan, który odwołał swoje show w ramach chorzowskiego festiwalu. 

Schoolboy Q na Fest Festival 2019! 

Nowy headliner Fest Festivalu to jeden z czołowych kalifornijskich raperów, a także reprezentant wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest także Kendrick Lamar czy Jay Rock. Szerszej publiczności Schoolboy Q dał się poznać w roku 2011, kiedy wydał pierwszy album pt. „Setbacks”. Od tamtej pory ukazały się także takie tytuły jak „Habits & Contradictions”, „Oxymoron”, „Blank Face” oraz wydany w tym roku „CrasH Talk”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fest Festival (@fest_festival)

Fest Festival 2019: nowe wydarzenie na festiwalowej mapie Polski

Fest Festival to kolejna wielka muzyczna atrakcja na południu. W regionie od wielu lat działają już: Tauron Nowa Muzyka i OFF Festival. Dla chorzowskiego Parku Śląskiego będzie to jednak absolutna nowość. Festival przyciągnie topowe muzyczne gwiazdy z Polski i z zagranicy, m.in.: Jaden Smith, Alan Walker, Metronomy, Rejjie Snow, Lion Babe, Sevdaliza czy Christian Loffer. A to nie wszystko! Line-up robi wrażenie. 

Bilety na wydarzenie można cały czas zakupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt jedynie 100 złotych.  Więcej informacji: www.festfestival.pl Promotor: Follow The Step

Czytaj dalej
Polecamy