MODA

Roztańczony Dzień Kobiet według marki & Other Stories

08.03.2019Marta Roszewska

Roztańczony Dzień Kobiet według marki & Other Stories
Fot. materiały prasowe

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, marka & Other Stories łączy siły z żeńską grupą taneczną L.A. City Municipal Dance Squad. Wspólnie zachęcają kobiety do wyrażania siebie przez ruch, tworząc idealną przestrzeń do nieskrępowanej ekspresji – bez ocen, oczekiwań i reguł. 

 „O grupie tanecznej L.A. City Municipal Dance Squad – w skrócie LACMDS – dowiedzieliśmy się podczas współpracy z jej członkinią, fotografką Kate Hollowell. Błyskawicznie daliśmy się porwać ich otwartości! Zaprosiliśmy wchodzące w skład grupy kobiety do współpracy: aby przedstawiły się nam, opowiedziały własne historie i pokazały swój taniec. Wspólnie stworzyliśmy też sesję zdjęciową – jej celem nie było jednak tylko pokazywanie ubrań. Chodziło o to, by zachęcić kobiety do wrzucenia na luz – bycia sobą i nie obawiania się niczego,” mówi Anna Nyrén, szefowa projektów specjalnych & Other Stories. 

LACMDS i & Other Stories namawiają kobiety do szerzenia filozofii nieustraszonego tańca – bez zmartwień o to, co powiedzą inni. Aby dzielić się wrażeniami i historiami, powstał hasztag #dancingstories. Misją projektu jest inspirowanie kobiet do zaznaczania swojej obecności w mediach społecznościowych: pokazywania własnego tańca z domu, pracy, szkoły – i każdego miejsca, gdzie tańczą. 

Poniżej znajdziecie trailer do tego wyjątkowego projektu!

 

Czytaj dalej