KULTURA

Renee Zellweger zagra w serialu Netflixa!

25.04.2019Kasia Mizera

Renee Zellweger zagra w serialu Netflixa!
Fot. Netflix

Renée Zellweger kończy dziś 50 lat, a my z niecierpliwością czekamy na premierę serialu Netflixa - "What/If" z Renée w roli głównej!

Role na miarę Oscara 

Dawno nie widziana na wielkim ekranie aktorka, zdobywczyni Oscara w 2004 roku za drugoplanową rolę we "Wzgórzach nadziei", największe uznanie publiczności zyskała za genialne wcielenie ikony singielek - Bridget Jones. Niemal równo rok temu wystąpiła u boku Sarah Jessici Parker w serialu "Blue night". Mimo ogromnego aktorskiego dorobku o Renée Zellweger najwięcej mówiło się w kontekście jej wyglądu. Plotkarskie portale prześcigały się w doniesieniach o kolejnych urodowych poprawkach gwiazdy. Dziś Renée Zellweger wygląda kwitnąco. Jak sprawdzi się w nie oczywistej roli w serialu "What/If"?, który krytycy porównują do kultowej "Niemoralnej propozycji" z 1993 roku.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

and someone is on birthday tomorrow🎂🎉🍻

Post udostępniony przez Renee Zellweger (@reneezellwegerofficial)

 

 

"What/ if" to trzymający w napięciu serial w stylu neo-noir, w którym para  nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą ofertę od tajemniczej kobiety (w tej roli Renée Zellweger). Premierę 24. maja. W serialu oprócz Renée Zellweger pojawią się: Jane Levy, Blake Jenner oraz Dave Annable.

Produkcja zapowiada się obiecującą nie tylko na tematykę  - twórcą cyklu jest m.in. Robert Zemeckis, mający w swoim dorobku filmy takie jak: "Powrót do przyszłości" czy "Forrest Gump".

Dostępny jest już zwiastun serialu "What/If":

Czytaj dalej
Polecamy