MODA

Reebok i Victoria Beckham ujawniają nową kolekcję Jesień-Zima 2019

24.07.2019Kasia Mizera

Reebok i Victoria Beckham ujawniają nową kolekcję Jesień-Zima 2019
Fot. materiały prasowe/Reebok

Reebok wprowadza do sprzedaży nową kolekcję stworzoną we współpracy z ikoną stylu Victorią Beckham. To już drugi wspólny projekt marki z gwiazdą. Doświadczenie Victorii jako profesjonalnej tancerki oraz jej żywiołowość i zamiłowanie do sportu posłużyły jako inspiracje do stworzenia kolekcji.

Delikatność i funkcjonalność w unisexowej kolekcji Reebok x Victoria Beckham

Wspólny wysiłek Victorii i marki Reebok, zaowocował kolekcją łączącą w sobie wyjątkową wydajność ze wspaniałym stylem w połączeniu z wysokiej klasy funkcjonalnością i ciekawym wzornictwem. Unisexowa kolekcja ma silny streetwearowy styl, który idealnie uzupełnia sie z bardziej delikatną, inspirowaną baletem odzieżą funkcjonalną, taką jak biustonosze sportowe, majtki czy bluzki bez ramiączek.

Hołd dla lat 80. i początku lat 90. - kolekcji Reebok x Victoria Beckham

Największy wpływ na wzornictwo kolekcji Reebok x Victoria Beckham miał Londyn i jego młodzieżowa kultura. Tkaniny miejsko-techniczne w modnej palecie kolorów neonowych i ziemistych mieszają się z militarystycznymi odcieniami khaki i granatu. Elementy odzieży wierzchniej, w tym wiatrówki, bomberki i anoraki, cechuje wyrazisty branding i elementy graficzne - swoisty hołd dla odzieży z końca lat 80. i początku lat 90. Zwieńczeniem kolekcji są inspirowane latami 90. buty Bolton Sock, dostępne w żywiołowych kolorach khaki, czerni, neonowej żółci i granatu.

“Każdy element zaprojektowałam tak, aby każdy mógł dopasować go do swojego stylu, nie rezygnując z wysokiej funkcjonalności. Ciężka praca na siłowni sprawia, że czuję się silna i wzmocniona, a uczucie znajduje swoje odzwierciedlenie w całej kolekcji.” - powiedziała Beckham.

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham Jesień-Zima 2019 wyróżnia się pięknymi zdjęciami, będącym twórczą wizją połączonych sił fotografa Mario Sorrentiego i stylisty Alastaira McKimma.

Kolekcja jest dostępna od 24 lipca na stronie Reebok.pl/Victoria_Beckham.

Czytaj dalej
Polecamy