MODA

Puma wskrzesza lata 90. z nowymi modelami Cell Endura

28.11.2018Wojciech Szczot

Puma wskrzesza lata 90. z nowymi modelami Cell Endura
Pojawienie się technologii PUMA CELL w 1998 roku po raz pierwszy na rynku wywołało rewolucję. Sześciokątne ułożenie komórek zapewniało optymalny kształt dla stabilnej amortyzacji, aby poruszać się szybciej, mocniej i lepiej.  Stabilizacja ta wynikała z formowania elastomeru poliuretanowego (TPU), skonfigurowanego w sześciokątnym układzie komórek. Kombinacja ta pozwoliła marce zaprojektować amortyzację, która była odpowiedzią na wiele różnych potrzeb, z którymi zmagali się biegacze.
CELL Endura to szczytowy model z rodziny CELL, który powraca do świata streetwear’u doskonale wpisując się w obecnie panujące trendy.  Reedycje OG wyposażone są w technologię CELL, specjalne otwory na sznurówki, cyfrowe szwy, oddychającą, piankową cholewkę wykończoną zamszem i skóropodobną powłoką PU oraz gumową podeszwę. Model CELL Endura „Patent 98”, z wyhaftowanym logo OG CELL PUMA z tyłu buta, dostępny jest w kolorze PUMA White - Surf The Web, natomiast PUMA CELL Endura Women’s w kolorze White-Pale Pink.
Model CELL Endura „Patent 98” ekskluzywnie dostępny będzie od 22 listopada wyłącznie w salonach Kith. Od 6 grudnia obydwa modele pojawią się w salonach PUMA, na PUMA.com oraz w wyselekcjonowanych sklepach sneakersowych.
 
Czytaj dalej