MODA

Co wspólnego ze sportem ma błysk, taniec i lata 80.?

10.05.2019Kasia Mizera

Co wspólnego ze sportem ma błysk, taniec i lata 80.?

Brokat, zabawne nadruki i błyszczące sznurówki, to nie koniec niespodzianek, jakie znajdziemy w kolekcji PUMY zainspirowanej strojami treningowymi i pasją do tańca.

Sportowa marka PUMA i Sophia Webster prezentują w sezonie wiosna-lato ’19 wyjątkową kolekcję butów oraz ubrań dla kobiet i dzieci. Propozycje, które czerpią inspirację z treningowych strojów z lat 80. i pasji Sophii do tańca, doskonale ukazują posiadane przez projektantkę niezwykłe wyczucie kobiecości, siły i wytrwałości.

Sophia Webster – brytyjska projektantka obuwia i akcesoriów – znana ze swojej swobodnej, modowej intuicji, po raz kolejny umiejętnie łączy kobiece projekty z wyrafinowanym podejściem. W ramach najnowszej, sezonowej współpracy z marką PUMA, Sophia wykorzystuje charakterystyczny dla siebie styl do przekształcania inspirowanych sportem sylwetek za pomocą nowych logotypów, mocnych nadruków i techniki blokowego zestawiania kolorów, inspirowanej latami 80-tymi. Dzięki wyróżniającym się neonowym oraz pastelowym odcieniom, klasyczne modele marki PUMA pojawiły się w całkiem nowej i zabawnej odsłonie, która idealnie wpisuje się w letni klimat.

Kolekcja PUMA x Sophia Webster będzie dostępna w wybranych sklepach, butikach marki Sophia Webster, na PUMA.com oraz na Sophiawebster.com

 

Czytaj dalej
Polecamy