MODA

Praca: Szukamy redaktorki prowadzącej / redaktora prowadzącego FashionPost.pl

16.08.2021 Fashion Post

Dołącz do polskiego wydawnictwa Fashion Group wydającego Fashion Magazine – polski magazyn modowo-lifestylowy z ponad 20-letnią tradycją oraz FashionPost.pl, jeden z najbardziej opiniotwórczych serwisów modowych.

Szukamy: redaktorki prowadzącej / redaktora prowadzącego serwisu FashionPost.pl

Wymagania:

  • dobre pióro; łatwość w tworzeniu artykułów i tekstów
  • znajomość świata mody, urody, marek kosmetycznych i trendów
  • umiejętność szybkiego researchu
  • znajomość Google Analytics i zasad SEO
  • znajomość social mediów (w szczególności Facebooka i Instagrama)
  • umiejętność przygotowywania relacji na InstaStories
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • kreatywność, otwartość i komunikatywność

Obowiązki:

  • zarządzanie serwisem FashionPost.pl
  • przygotowywanie artykułów
  • zarządzanie planem publikacji
  • zarządzanie contentem SEO
  • współpraca z działem reklamy
  • przeprowadzanie wywiadów
  • udział w branżowych eventach, press-day’ach oraz pokazach mody
  • obsługa profili w mediach społecznościowych
  • przygotowywanie relacji na Instagram

Co oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin stacjonarnie w Warszawie
  • Możliwość współtworzenia jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się serwisów o tematyce lifestylowej
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość współtworzenia wersji drukowanej magazynu

Jeśli chcesz z nami pracować – wyślij swoje CV oraz przykładowe teksty na adres kontakt@fashionpost.pl!