FASHION LIVING

Porady Różowej Brygady na Netflix: loft z programu

25.03.2019Wojciech Szczot

Porady Różowej Brygady na Netflix: loft z programu
Fot. Materiały prasowe

Porady Różowej Brygady - Netflix

Jeśli nie oglądaliście nigdy programu "Porady Różowej Brygady" (oryg. "Queer Eye") na Netfliksie to nie wiecie, co to prawdziwy wyciskacz łez! Panowie przyjeżdzają do tych "najbardziej potrzebujących" i zmieniają ich życie, od wyboru nowej garderoby, zmiany fryzury aż do remontu całego mieszkania. Program cieszy się sporą popularnością i doczekał się aż 3 sezonów! Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych jest sporo osób nie umiejących poradzić sobie ze swoim życiem. Z drugiej strony, 5 utalentowanych mężczyzn próbuje programem walczyć o tolerancję dla osób o różnej orientacji seksualnej i miłość do bliźniego. 

Porady Różowej Brygady - mieszkanie z programu

Chociaż każda metamorfoza pokazywana w programie wywołuje ogromne emocje, największym uznaniem może się pochwalić Bobby Berk i jego zmiany w aranżacji wnętrz. On sam jest architektem oraz właścicielem dwóch sklepów sygnowanych jego nazwiskiem. Pomysły Berka robią naprawdę wielkie wrażenie!

Jednym z najciekawszych pomieszczeń, pokazywanych w programie jest mieszkanie Różowej Brygady, w której odbywają się obrady, burze mózgów oraz... przyjęcia. Mieszkanie służy też jako hotel, w którym ekipa śpi podczas nagrań. 

Apartament został zaprojektowany właśnie przez Berka i jest uosobieniem jego własnego stylu. Nie brakuje w nim męskiej estetyki, czyli wyważonej kolorystyki (dominują szarości, biele i czerń), eleganckich złotych dodatków czy drewna w wielu kombinacjach. Zobaczcie tylko zdjęcia! 

Czytaj dalej
Polecamy