MODA

Pokaz ślubnej kolekcji "First time" autorstwa paprocki&brzozowski

24.11.2018Marta Roszewska

Pokaz ślubnej kolekcji

Moda ślubna od zawsze stanowiła źródło inspiracji dla projektantów paprocki&brzozowski, co dało się wyczuć niemal w każdej kolekcji. Za namową swoich wiernych klientek duet postanowił zaprojektować pełną kolekcję ślubną, którą zaprezentowali wczoraj na wybiegu. Odrestaurowane wnętrza Elektrowni Powiśle stanowiły idealne tło dla wydarzenia, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Pokaz rozpoczął koncert Wyżyskiego Chóru Męskiego pod dyrekcją Piotra Janczaka. Tak dobrana muzyka idealnie wprowadziła nas w magiczny klimat nowej kolekcji. Na wybiegu królowały delikatne, francuskie oraz włoskie koronki, tafty, satyny i szlachetne jedwabie. Część projektów zdobiona była kryształowymi aplikacjami - każda z nich została wykonana ręcznie. Naszą uwagę przyciągnęły także fantazyjne fascynatory oraz koronkowe welony, które zwiastują mocny trend na wiosnę i lato. Pośród bieli i pastelowych beży pojawił się także czarny oraz złoty garnitur. W wizji projektantów romantyzm jest pojmowany bardzo szeroko i nie ogranicza się jedynie to sztampowych form. Zależało im przede wszystkim, by projekty były dopasowane do oczekiwań i charakteru panny młodej.

„Po wielu latach daliśmy się namówić naszym Klientkom, aby wreszcie stworzyć pełną kolekcję ślubną, którą zaprezentowaliśmy na wybiegu. To dla nas nie lada wydarzenie, po 18 latach wspólnej pracy pod marką paprocki&brzozowski – pierwszy raz nasi goście mieli okazję zobaczyć nasz pomysł na ten wyjątkowych dzień dla kobiet.” – mówi Marcin Paprocki. „Przy tej najważniejszej okazji w życiu naszych Klientek, zależy nam na wyjątkowym charakterze ubrań, na detalach i jakości wykończenia. Suknie ślubne w naszym atelier powstają przez kilka, czasem kilkanaście tygodni, wszystkie zdobienia wykonywane są ręcznie, więc śmiało możemy powiedzieć, że to prawdziwe couture” – dodaje Mariusz Brzozowski.

Pokaz wyreżyserowała niezastąpiona Katarzyna Sokołowska, a stylizacjami zajęła się Agnieszka Ścibior. Zobaczcie pełną kolekcję w naszej galerii!

Pokaz ślubnej kolekcji "First time" autorstwa paprocki&brzozowski Zobacz też Pokaz ślubnej kolekcji "First time" autorstwa paprocki&brzozowski
Czytaj dalej