KULTURA

P!nk wydaje album i zapowiada koncert w Polsce

26.04.2019Kasia Mizera

P!nk  wydaje album i zapowiada koncert w Polsce
Fot. materiały prasowe

P!nk wydała ósmy studyjny album - „Hurts 2B Human”. Do tej pory płytę promowały single „Hustle”, „Walk Me Home”, „Can We Pretend” i tytułowy „Hurts 2B Human” nagrany z KhalidemTo, co odróżnia P!nk od innych artystów, to autentyczność. Jest elegancka, seksowna, rozdrażniona, zabawna, poetycka, ironiczna - jest wszystkim – dodaje producent Billy Mann.

Nad swoją płytą P!nk pracowała z takimi artystami jak m.in. Beckiem i Sią. Swój drugi singiel „Hustle” P!nk stworzyła z kolei z Danem Reynoldsen z Imagine Dragons. W piosenkach na płycie można usłyszeć też głosy Khalida, Chrisa Stapletona, Cash Cash i Wrabela. Płytą „Hurts 2B Human” zachwyciła się już między innymi znana z „Gry o tron” Maisie Williams: Nie mam słów, żeby opisać ten album. Każda piosenka jest pełna emocji, z którymi się utożsamiam. Dziękuję Ci, P!nk – napisała aktorka.

Koncert P!nk w Polsce - kiedy?

Album „Hurts 2B Human” w niecałą godzinę od premiery trafił na pierwsze miejsca listy iTunes w 18 krajach. Od czasu swojego debiutu w 2000 roku, P!nk wydała siedem albumów studyjnych. Aż 15 jej singli trafiło do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100, w tym cztery na numer pierwszy. Jest laureatką trzech nagród Grammy, a także jednej Emmy, dwóch nagród Billboard Music, siedmiu statuetek MTV VMA oraz dwóch MTV EMA. Artystka cieszy się ogromną popularnością w Polsce - jej ostatni album „Beautiful Trauma” zdobył w Polsce certyfikat złotej płyty. 

20 lipca P!NK wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym w ramach trasy Beautiful Trauma World Tour.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☕Catch me bright and early on @thetodayshow tomorrow morning talking about #Hurts2BHuman on release day!

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Czytaj dalej
Polecamy