URODA

Pielęgnacyjny must have: mini lodówka na kosmetyki!

12.03.2019Marta Roszewska

Pielęgnacyjny must have: mini lodówka na kosmetyki!
Fot. Instagram @adelia.lauren

W mieszkaniu każej "beauty lover" znajdziecie zapas produktów pielęgnacyjnych niemal na każdym kroku. I choć ufamy, że Wasze umiejętności organizacyjne są na 6+, to podsuwamy Wam ciekawy pomysł na właściwe przechowywanie kosmetyków.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Extra? Never heard of her 💋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀📸 @frankies.skin

A post shared by Cooluli (@cooluli_usa) on

Przechowywanie niektórych produktów do pielęgnacji skóry w niższej temperaturze niż pokojowa może być bardzo korzystne. Mini lodówka Cooluli do pielęgnacji skóry to świetny sposób na utrzymanie aktywności produktów przez dłuższy czas po ich otwarciu. Chłodzenie produktów pomaga hamować rozwój bakterii i grzybów, gdy produkt zostanie zanieczyszczony palcami. Gdy produkty zostaną wystawione na działanie powietrza, ulegają również utlenianiu - chłodzenie spowalnia proces utleniania i zapobiega ich dezaktywacji. Schłodzone kosmetyki świetnie sprawdzą się w przypadku podrażnionej skóry, z uwagi na doznania podczas aplikacji. 

Mini lodówka Cooluli ma 4 litry pojemności, możliwość regulacji temperatury oraz 2400 pozytywnych recenzji na Amazon.com. Instagramerki również pokochały ten produkt!

Czytaj dalej