MODA

ORSAY Live Shopping z Oliwią Bugałą i stylistką ORSAY - na czym to właściwie polega?

15.06.2020Fashion Post

ORSAY Live Shopping z Oliwią Bugałą i stylistką ORSAY - na czym to właściwie polega?
Fot. Materiały prasowe

ORSAY postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientek w czasach pandemii i zaproponować nowy, atrakcyjny sposób na zakupy online - wszystko to w ramach projektu poradnikowego "Bo We Mnie Jest Styl". 

Zakupy w sieci to dla większości z nas codzienność, a w ostatnich miesiącach wręcz podstawowa forma nabywania produktów. Wiele osób w tym czasie przekonało się, że zakupy przez internet mają sporo zalet, choć cały czas nie zastępują kontaktu na żywo z produktem, a także ze sprzedawcą. W niektórych branżach ma to dość istotne znaczenie.

Do takich z pewnością należy branża fashion. ORSAY rozpoczyna więc projekt ORSAY LIVE SHOPPINGzakupy online na żywo, podczas których o produktach opowiadać będą influencerka Oliwia Bugała - Cheers My Heels oraz stylistka ORSAY - Ula Jaworska. Podczas transmisji na żywo ekspertki będą mówić o trendach, ale przede szczegółowo prezentować kolekcję letnią, cechy poszczególnych produktów i radzić jak połączyć rzeczy i jak dopasować je do figury czy okazji. Dodatkowo omawiane stylizacje będą pokazywane na modelkach. Podczas live shopping będzie można też zadawać pytania na czacie, na które Oliwia i Ula będą na bieżąco odpowiadać. Prezentowane produkty będzie można bezpośrednio kupić i skorzystać z rabatów dostępnych tylko podczas wydarzenia.

Rozmowa na temat produktu i porady stylizacyjne, na które klientki mogą liczyć na co dzień w salonach, to element, którego z pewnością brakuje podczas zakupów w sklepach internetowych. Zakupy na żywo z ekspertkami, to próba przeniesienia tych aspektów do świata wirtualnego i przemycenie pierwiastka rozrywki. W końcu wypad na zakupy, to dla większości kobiet ulubiony sposób na spędzenie wolnego czasu. Na szczęście dzięki nowym technologiom, spotkania z modą nabierają nowego wymiaru i wcale nie musimy ich ograniczać. Coraz częściej wystarczy zasiąść wygodnie na kanapie i kliknąć start, żeby przygoda z modą trwała w pełni.

ORSAY LIVE SHOPPING odbędzie się w czwartek 18 czerwca o godz. 18:00 na dedykowanej platformie zakupowej www.orsay.com/liveshopping. Już teraz można też dołączyć do wydarzenia na Facebook ORSAY, aby nie przegapić zakupów na żywo z ekspertkami. 

Czytaj dalej