KULTURA

Nowy klip od FKA twigs: najpiękniejsze, co dziś zobaczycie

25.04.2019Wojciech Szczot

Nowy klip od FKA twigs: najpiękniejsze, co dziś zobaczycie
Fot. Materiały prasowe

Na swój nowy materiał FKA twigs kazała nam długo czekać. W sieci ukazał się własnie singiel "Cellophane", który zwiastuje pierwszą od trzech lat płytę brytyjskiej wokalistki. Artystka zapowiedziała materiał jako powrót do zasad: 

"Przez całe życie próbowałam być najlepsza jaka mogłam być. Tym razem się nie udało. Musiałam zniszczyć każdy proces, na którym kiedykolwiek polegałam. Wejdź głębiej. Odbuduj. Zacznij od nowa.” – napisała we wczorajszym wpisie na Twitterze.

Kilka dni po premierze piosenki "Cellophane" w sieci ukazał się oficjalny klip. FKA twigs wykonuje w nim zmysłowy taniec na rurze, by zaraz potem przepaść w przestworzach.

Piosenka oraz klip jest efektem powrotu na muzyczną scenę, a przedsmak nowości artystka wysłała swoim największym fanom w formie pocztówki. Na jej odwrocie napisała: „Jesteś jednym z moich najwierniejszych fanów, więc chciałam napisać do Ciebie bezpośrednio, aby dać Ci znać – nadszedł już czas.” 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FKA twigs (@fkatwigs)

Kim jest FKA twigs?

FKA twigs to brytyjska artystka: wokalistka, producentka, autorka tekstów i tancerka z hiszpańsko-jamajskimi korzeniami. Zanim stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek na całym globie, prowadziła całkiem udaną karierę tancerki (rozpoczęła ją już w wieku 17 lat!). Występowała w klipach Kylie Minogue czy Eda Sheerana. Na koncie artystki jest jeden długogrający album LP1 oraz trzy krótkie płyty: EP1, EP2 i M3LL155X. 

Czytaj dalej