MODA

Nowe sklepy w warszawskim Vitkacu. Popularny dom handlowy otwiera nowy oddział!

26.02.2020Wojciech Szczot

Nowe sklepy w warszawskim Vitkacu. Popularny dom handlowy otwiera nowy oddział!
Fot. instagram.com/newbottega

Vitkac idąc śladami paryskiej Galerii Lafayette poszerza swoją ofertę o nowe sklepy oraz nowe marki. Jeszcze w tym roku w popularnym warszawskim domu handlowym Vitkac otwarte zostaną sklepy marek: Salvatore Ferragamo, Kenzo, Marni, Diesel, Gucci, Balenciaga i Bottega Veneta. To nie jedyna nowość od właścicieli Vitkaca. Ogłoszono właśnie, że Vitkac otworzy swój drugi oddział, i to nie w Warszawie. 

Vitkac stał się niemal wizytówką modowej mapy Warszawy, przyciąga wszystkich fanów luksusowych marek oraz najnowszych trendów. W zeszłym roku Vitkac otworzył nowe sklepy domów mody: Givenchy, Dolce&Gabbana, Bottega Veneta, Etro, Balmain, Loewe czy Dsquared2. W tym roku w ofercie Vitkaca pojawią się produkty topowych marek, m.in. Jacquemusa, Wandler, Fear of God, Nanushka, Agnona, Kirin, Ambush czy Adeiu. 

Właściciele luksusowego domu handlowego zapowiedzieli też otwarcie nowego odziału. Kolejny dom handlowy Vitkaca pojawi się w Krakowie i to jeszcze w 2020 roku. - VITKAC stał się już nie tylko instytucją obecną w głowach warszawiaków, bardzo często wspominaną w mediach i kulturze, ale przede wszystkim prężnie działającym biznesem. Dobra luksusowe oraz premium mają dwie destynacje w Polsce, więc nadszedł czas na tę drugą, czas na Kraków - mówi Arkadiusz Linkus. 

Czytaj dalej