KULTURA

Mark Ronson przejdzie do historii!

25.04.2019Kasia Mizera

Mark Ronson przejdzie do historii!
Fot. @iammarkronson

Mark Ronson, artysta i producent, ogłosił premierę wyczekiwanego piątego studyjnego albumu. "Late Night Feelings" ukaże się 21 czerwca

Pewnie nie ma osoby, która nie słyszała (i nie zakochała się) w singlu "Late Night Feelings" promującym album, nagranym z Lykke Li. Jeśli jeszcze nie widzieliście videoklipu utrzymanego w retro stylistyce lat 70. - koniecznie zobaczcie. Ale ostrzegamy - ten kawałek uzależnia!


To drugi singiel po "Nothing breaks like a heart" z Miley Cyrus, który bije rekordy wyświetleń na YouTubie (100 mln wyświetleń!).

Nowy album ukaże się w przełomowym dla producenta roku - zdobywcy wraz z Lady Gagą Oscara, Złotego Globa i nagrody Grammy za utwór  "Shallow" z filmu "Narodziny Gwiazdy".

W chwili wydania albumu Mark Ronson przejdzie do historii stając się pierwszym artystą, który jednoczesnie wyda swój album w 5 ikonicznych formatach. "Late Night Feelings" będzie dostępny na płytach CD, winylach, kasetach oraz limitowanych edycjach minipłyt - dostępnych tylko na stronie internetowej.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

late night feelings out now 💔🌹@iammarkronson

Post udostępniony przez Lykke Li (@lykkeli)

 

Mark Ronson współpracował z najważniejszymi nazwiskami branży takimi jak: Adele, Paul McCartney, Duran Duran, Lilly Allen, Lady Gaga, Dua Lipa.
 

Czytaj dalej
Polecamy