MODA

Wyraź siebie i ciesz się życiem - nowa marka KAZAR STUDIO już na rynku!

14.05.2019Kasia Mizera

Wyraź siebie i ciesz się życiem - nowa marka KAZAR STUDIO już na rynku!
Fot. Daniel Jaroszek

Dynamika, ruch, wolność, różnorodność i poczucie humoru. Kazar Studio to nowa marka, należąca do Kazar Group, która przeznaczona jest dla osób, które lubią zabawę stylem i luźne podejście do mody i trendów. Kazar Studio to prawdziwy sklep z cukierkami - pełny wzorów, modeli, kolorów i materiałów. Każdy znajdzie swój ulubiony smak. 

W DNA naszej nowej marki wpisane są takie wartości jak poczucie humoru, dystans do siebie i otaczającego świata, odwaga, liberalizm, tolerancja. To brand nowoczesny, kreatywny, dynamiczny, o unikalnym charakterze, który nie narzuca światopoglądu, nie definiuje trendów, nie trzyma się schematów, pozostając otwartym na swoich konsumentów - bez względu na ich wiek, płeć, preferencje czy osobowość. - mówi Artur Kazienko, Prezes Zarządu Kazar Group.

Kazar Studio to marka odważna i unikalna, którą wyróżnia wyrazisty i wyjątkowy przekaz – zachęca by cieszyć się życiem, by się martwić mniej i być dumnym z dotychczasowych osiągnieć, nawet jeśli w ocenie ogółu nie będą to osiągnięcia na wskroś spektakularne. Marka zachęca to spontaniczności, dystansu do siebie i świata, do niekoncentrowania się na wyglądzie, ale dzieleniu się światem radością i pozytywną energią. Ten przekaz jest wyraźnie widoczny we wszystkich materiałach promujących start Kazar Studio. Kolorowa i nieco zwariowana sesja foto a także energetyczne i inspirujące video, zrealizowane zostały w Los Angeles i koncentrują się wokół hasła marki – LOOK ALIVE oraz specyficznej energii zdefiniowanej przez ruch, taniec, poczucie humoru i radość. Spodobają się Wam także zdjęcia prezentujące produkty – ujęte zostały w niestandardowy i często zabawny sposób. Zachwycą Was kolory, światło oraz pomysłowe kadry.

Co znajdziemy w kolekcji Kazar Studio?

Oferta produktowa jest bardzo bogata. Niezależnie czy lubisz eklektyczny styl boho, czy też bardziej sportowy, czy lubisz się wyraźnie wyróżnić w tłumie czy też jedynie delikatnie podkreślić swój styl - znajdziesz tu coś dla siebie. Oferta dla kobiet to gromne bogactwo modeli - futurystyczne sneakersy z metalicznych czy przezroczystych materiałów, wygodne i oszczędne w stylu baleriny, superwygodne espadryle, zwariowane kowbojki, a nawet klasyczne szpilki w wielu wariantach kolorystycznych. Oprócz obuwia, Kazar Studio to także torby, plecaki, kapelusze, okulary przeciwsłoneczne a nawet opalizujące płaszcze czy torba dla pupila! Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej odnaleźć można więc opcje casualowe, codzienne i sportowe, ale także klasyczne, przeznaczone na bardziej oficjalne okazje.

Pierwsze salony Kazar Studio zostały otwarte w Posnanii, Galerii Rzeszów, Atrium Felicity w Lublinie oraz w Łodzi (Galeria Łódzka i Port Łódź), zaś pierwszy butik w Warszawie przewidziany jest na lato tego roku.  Do końca 2019, marka planuje otworzyć około 10 salonów sprzedaży na terenie całego kraju. Oczywiście marka ma też swój sklep internetowy – kazarstudio.com

 

 

Czytaj dalej
Polecamy