MODA

Nowa letnia kolekcja marki MADNEZZ

23.04.2019Wojciech Szczot

Nowa letnia kolekcja marki MADNEZZ
Fot. Materiały prasowe

Znacie markę Madnezz? Jej założycielkami są Patrycja Rusinek-Udziela i Teresa Penkala. Właśnie pokazału światu swoją nową kolekcję Mad Coast, a wraz z nią powołały do życia specjalne #MadGirls. Wszystkie historie łączy jedno – morze. Jest to inspiracja zarówno naładowanymi energią plażami, ich życiem nocnym, jak i tym co mniej oczywiste, niewidoczne na pierwszy rzut oka, stąd nawiązanie do rafy koralowej i tego, co pod powierzchnią. 

Madnezz - kolekcja Mad Coast na wiosnę-lato 2019

Madnezz serwuje nam na wiosnę-lato 2019 oddech lata i wszystkich wrażeń zmysłowych z nim związanych: wiatr, bryzę, piasek, oddech, taflę wody, promienie słońca, odgłos fal, rafę koralową. Projektantki zabierają nas na wybrzeże Mad Coast, ale do spokojnego wypoczynku dodają szczyptę szaleństwa. 

Na zdjęciach autorstwa Anny Zyskowskiej możemy znaleźć hipnotyzującą Katie Souse-Cabral. Kolekcja została zainspirowana kolorami piasku, rafy koralowej czy nocy. Zmysłowe suknie powstały z lekkiej i przewiewnej wiskozy, wiskozy z domieszką lnu i bawełny. Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Czytaj dalej