MODA

Nowa kolekcja Medicine we współpracy z Tattoo Konwentem

16.04.2020Wojciech Szczot

Nowa kolekcja Medicine we współpracy z Tattoo Konwentem
Fot. Materiały prasowe. Victoria&Albert Museum

Medicine po raz kolejny wspiera sztukę, która jest mocno zakorzeniona w DNA marki. Od kilku lat Medicine wspólnie z Tattoo Konwentem oraz polskimi tatuatorami tworzy kolekcje specjalne, łączące modę ze sztuką artystycznego tatuażu. W nowej, właśnie zaprezentowanej kolekcji możemy znaleźć projekty takich artystów jak: Daniel Baczewski, Karolina Cecot, Aleksandra Kozubska, Marcin Szymański i Karolina Wilczewska.

Dzięki współpracy Medicine z Tattoo Konwentem oraz polskimi tatuatorami fani marki mogą sięgnąć po oryginalne wzory inspirowane tatuażem, a uczestnicy festiwalu jeszcze pełniej wyrazić swoją pasję i celebrować sztukę tatuażu nie tylko na swoim ciele, ale także ubraniem. 

Tattoo Konwent – to wydarzenie organizowane w czterech polskich miastach, podczas którego uczestnicy mogą spotkać najbardziej utalentowanych tatuatorów z kraju i zagranicy.

Na ubraniach w nowej odsłonie kolekcji pojawiły się projekty takich artystów-tatuatorów, jak Daniel Baczewski, Karolina Cecot, Aleksandra Kozubska, Marcin Szymański i Karolina Wilczewska. Wśród wykorzystanych przez nich motywów nie brakuje klasycznego oldschoolu, stylu neotradycyjnego czy niebanalnych motywów zwierzęcych i roślinnych, które czynią kolekcję zmysłową, a zarazem drapieżną.

Każda edycja kolekcji zawiera kilkanaście wzorów t-shirtów i bluz dla kobiet i mężczyzn, 
a także damskich koszul, sukienek i tunik. Nowością w tej odsłonie są wyjątkowe akcesoria – portfele, zmywalne tatuaże do samodzielnego wykonania oraz torby płócienne z wyraźnie wyeksponowanymi wzorami. W ofercie znalazł się również leżak plażowy z charakterystyczną grafiką.

"Medicine to przestrzeń przyjazna artystom i wierna ich odbiorcom. Celebruj sztukę artystycznego tatuażu dzięki wyjątkowej kolekcji limitowanej Tattoo Konwent dostępnej w e-sklepie wearmedicine.com"

Czytaj dalej