MŁODA POLSKA

Nowa kolekcja Asterii to prawdziwe senne marzenie

14.03.2019Marta Roszewska

Nowa kolekcja Asterii to prawdziwe senne marzenie
Fot. Zbigniew Szymańczyk

Połysk, satyna, welur - czyli to, z czego Asteria słynie najbardziej. W przyszłym sezonie również tego nie zabrankie! W nowej kolekcji "Sleepless Dream", polska marka ponownie zabiera nas w senną podróż do świata na pograniczu dnia i nocy, pełnego kobiecości i romatyzmu.

Na wiosnę-lato 2019 Asteria oferuje mnóstwo purpury i fioletu, inspirując się barwą nieba wokół zachodzącego i wschodzącego słońca. Do znanych już z poprzednich sezonów modeli dołączą nowe wzory - sukienka grająca przezroczystością, sukienka z łączonych tkanin, czy dwurzędowe marynarki z grubego sztuksu i guzikami z masy perłowej. Warto zwrócic uwagę również na akcesoria. Welurowe torebki, satynowe chustki wykończone są chwostami, co znakomicie uzupełnia kolekcję.

Na sam koniec sennej podróży na jawie, marka wprowadza wonne kamyczki, które pełnią funkcję dyfuzora aromatu. W ofercie są swa zapachy - mocne kadzidło oraz ciepła ambra. Każdy z aromatów sprzedawany będzie w zestawie z ręcznie robionym talerzykiem, wykonanym przez polskich ceramików w limitowanej serii.

 

Czytaj dalej