KULTURA

Nosowska znowu zaskakuje! Tym razem jako bohaterka teatralnego show!

18.04.2019Antonina Rafałowska

Nosowska znowu zaskakuje! Tym razem jako bohaterka teatralnego show!

Katarzyna Nosowska i objazdowe show

Nie sądziliśmy, że piosenkarka Katarzyna Nosowska jest w stanie nas czymkolwiek zaskoczyć, po tym jak wydała książkę, stała się ,,influencerką" na Instagramie i wydała płytę ,,Basta” przepełnioną raperskimi kawałkami. A jednak! Jak ogłosiła dziś na swoi profilu rozpoczyna nietypowy projekt ,,Zmalowane wrota”. Nie będzie to ani koncert, ani stand-up, show nie przybierze również formy monodramu. Całość będzie dla widzów zupełnie nowym doświadczeniem artystycznym, którego w Polsce jeszcze nie było!

Na ten moment mało wiadomo na temat całego wydarzenia, ale organizatorzy zapewniają, że tego typu show jeszcze nie przeżyliśmy. ,,Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze” - mówią. Na scenie będzie Katarzyna Nosowska i … tylko Katarzyna Nosowska. Jej estradowymi kompanami będą jedynie oprawa dźwiękowa oraz wizualna.

Bilety do sprzedaży trafią w środę 24 kwietnia o godzinie 12:00. Spektakl ruszy w trasę po Polsce i jesienią zagości w największych miastach :

Czytaj dalej
Polecamy